لینک های ضروری
اطلاعیه‌های آموزشی-اطلاعیه ثبت نام مقدماتی نیمسال اول  سال تحصیلی99-1398
دانشجویان دانشگاه یزد (کارشناسی و تحصیلات تکمیلی) امکان شرکت در ثبت نام مقدماتی نیمسال اول 99-98 را از تاریخ ۹۸/۲/۲۱ تا ۹۸/۳/۹ خواهند داشت. دانشجویان گرامی لازم است تا پس از شرکت در ارزشیابی استادانِ دروسِ نیمسالِ جاری، اقدام به انتخاب دروس نیمسال بعدی خود تا سقف مجازِ انتخاب واحد مطابق راهنمای تصویری ذیل نمایند.
[18 ارديبهشت]   [858 بازدید]
اطلاعیه‌های آموزشی- قابل توجه دانشجویان دانشگاه یزد متقاضی مهمان و انتقال درسال تحصیلی 99-98
دانشجویان کارشناسی متقاضی مهمان جدید ، تمدید مهمانی ، مهمان دائم و انتقال دائم می توانند از تاریخ ۹۸/۲/۱ تا۹۸/۲/۳۱ پس از مطالعه دقیق آیین نامه و راهنمای ثبت نام ، با مراجعه به سامانه سجاد ، به نشانی اینترنتی http: //portal.saorg.ir نسبت به ثبت درخواست خود برای 2 نیمسال تحصیلی اقدام نمایند .
[25 فروردين]   [565 بازدید]
اطلاعیه‌های آموزشی-تقویم مراحل اخذ کارآموزی و کارورزی در تابستان 98
واحد ارتباط با صنعت با همکاری اداره امور آموزشی، تقویم مراحل اخذ واحد کارآموزی و کارورزی در ترم تابستان سال تحصیلی جاری را منتشر کرد.
[24 فروردين]   [237 بازدید]
اطلاعیه‌های آموزشی-اطلاعیه دایره امتحانات دانشگاه یزد درخصوص برگزاری امتحانات میان ترم دروس مشترک  نیمسال دوم 98-97
اطلاعیه دایره امتحانات دانشگاه یزد درخصوص برگزاری امتحانات میان ترم دروس مشترک نیمسال دوم 98-97 از سوی مدیریت امور آموزشی صادر شد.
[21 فروردين]   [557 بازدید]
اطلاعیه-اطـلاعـیه ترمیم (حذف و اضافه) نیمسال دوم  98-97
سه شنبه 16 بهمن ماه و چهارشنبه 17 بهمن ماه 1397 امکان پذیر می باشد.
[14 بهمن]   [1276 بازدید]
اطلاعیه‌های آموزشی-اطلاعیه ثبت نام اصلی(انتخاب واحد) نیمسال دوم 98-97
ثبت نام اصلی (انتخاب واحد) تمامی دانشجویان دانشگاه یزد در مقاطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی از ساعت 8 صبح الی 14 بعدازظهر روزهای نهم تا دهم بهمن ماه 1397 زمان بندی شده و از طریق مراجعه اینترنتی دانشجویان فقط با استفاده از مرورگر اینترنت اکسپلورر (نسخه 10 و بالاتر) به آدرس (golestan.yazd.ac.ir) به انجام می رسد. خواهشمند است دانشجویان گرامی به موارد ذکر شده در ذیل توجه فرمایند.
[8 بهمن]   [2398 بازدید]
اطلاعیه‌های آموزشی-قابل توجه پذیرفته شدگان رشته های نیمه متمرکز
قابل توجه پذیرفته شدگان رشته های نیمه متمرکز از مراجعه حضوری به دانشگاه تا زمان اعلام طبق اطلاعیه ای که متعاقبا در سایت قرار می گیرد جدا خودداری نمایید.
[22 دي]   [564 بازدید]