لینک های ضروری
  بازدید : 295
تاریخ انتشار : 20 خرداد
طرح‌های “ربات با قابلیت حرکت روی کابل های انتقال قدرت”و “سامانه هوشمند ساز بازتابنده دوربین های نقشه برداری”؛
درخشش دانشجویان دانشگاه یزد در جشنواره نوآور برتر پارک علم وفنا وری یزد
درخشش دانشجویان دانشگاه یزد در جشنواره نوآور برتر پارک علم وفنا وری یزد
درجشنواره نوآور برتر که هر ساله به همت پارک علم وفنا وری یزد برگزار می گردد۲ تیم از دانشجویان دانشگاه یزد با طرحهای ربات با قابلیت حرکت روی کابل قدرت و سامانه هوشمند ساز بازتابنده دوربین های نقشه برداری موفق به کسب عنوان نواور برتر سال 96 پارک علم وفنا وری یزد گردیدند.
به گزارش دریافتی از دفتر کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه یزد، نشست پایان سال مراکز نوآوری پارک علم و فناوری یزد در اسفند ماه هر سال برگزار و طرح هایی که در طول سال در این مراکز به اجرا در می آیند بر اساس شاخص هایی ارزیابی و از طرح های برتر در چهار سطح تقدیر می‌شود.
در این جشنواره احمد برنامنش با طرح “آسان کشک ساب” و مهدی مرادی، علیرضا حسینی، امیر حسین افشار و ایمان سربی با طرح “ربات با قابلیت حرکت روی کابل های انتقال قدرت” ( رتبه اول مسابقات کارون کاپ) از دانشگاه یزد در سطح۱ و ۲ مورد تقدیر قرار گرفتند.
 
طرح “سامانه هوشمند ساز بازتابنده دوربین های نقشه برداری” ساخته سید احمد الماسی و سید محمد دزفولیان از مرکز نوآوری دانشگاه یزد و طرح “تولید مولکول داروی نویراپین” ازحسین دهقان، محمد طه دهقان و قائم دشتی از مرکز نوآوری زیست فناوری نیز مقام های برتر را در سطح سوم به دست آوردند. 


تمپلیت لیست فایل پیدا نشد