لینک های ضروری
  بازدید : 466
تاریخ انتشار : 21 بهمن
ارائه خدمات رفاهی در شهر ساحلی فرح آباد ساری به دانشگاهیان دانشگاه یزد
اداره توسعه منابع انسانی دانشگاه ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن چهلمین بهار انقلاب اسلامی؛ از عقد قرارداد دو سوئیت رفاهی در شهر ساحلی فرح آباد ساری خبر داد.
بعد از برقراری چکاپ سازمانی در دیماه سال جاری، در راستای بازسازی روحی اعضای دانشگاه که یکی از حداقل مولفه های سازمانی می باشد این قرارداد نیز در ادامه ارایه خدمات رفاهی به اعضای دانشگاه منعقد گردیده و در اختیار کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه یزد قرار خواهد گرفت.
امکان بهره برداری از دو سوئیت در شهر ساحلی فرح آباد ساری در مرکز همایش‌های علمی دانشگاه تهران که با وسعتی بالغ بر ٨ هکتار در قریه ساحلی فرح آباد به فاصله ٢٧ کیلومتری شمال شهر ساری در استان مازندران قرار دارد، فراهم شده است. این مرکز از شمال به دریای خزر، از غرب به پلاژهای وزارت مسکن و شهرسازی، از شرق به استراحتگاه ساحلی شرکت برق منطقه ای استان مازندران و از جنوب به جاده مجتمعهای دولتی (جاده پلاژها) و جلگه حاصلخیز روستای ولی آباد منتهی می‌شود. به منظور استفاده از این امکان رفاهی لازم است تا با رعایت شرایط ذیل، اعضا نسبت به ارسال فرم درخواست در سیستم اتوماسیون اداری که در بخش فرم‌های اداره توسعه منابع انسانی قرار دارد؛ اقدام نمایند.
تاریخ ثبت تقاضا در اتوماسیون و شرایط استفاده از این سوئیت‌ها متعاقباً از طریق تابلو اعلانات در اتوماسیون و ایمیل اعلام خواهد شد.