لینک های ضروری
  بازدید : 1564
تاریخ انتشار : 21 اسفند
اطلاعیه مهم معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه:
گذراندن جلسات مجازی دروس معارف اسلامی الزامی است
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه یزد از دانشجویانی که در ترم جاری دروس عمومی گروه معارف اسلامی را اخذ کرده اند خواست تا ۱۵ فروردین ماه در کلاس های مجازی این دروس شرکت کنند.
متن اطلاعیه بدین شرح است:

دانشجویان گرامی با توجه به تعطیلات اضطراری دانشگاهها، برای حل مشکل عقب‌ماندگی تحصیلی در این ایام، می‌بایست تا تاریخ 15 فرودین‌ماه 99 با ورود به سامانه آموزش مجازی دانشگاهیان "دوره ویژه تعطیلات اضطراری دانشگاه" درس مجازی مرتبط را بگذرانید.
(اطلاعات بیشتر در https://ec.nahad.ir- ابتدا وارد سایت شوید و ثبت¬نام کنید. کد ملی حود را وارد و حساب کاربری خود را ایجاد کنید و نوع دانشگاه را وزارت علوم انتخاب کنید. دروسی را که برای شما ارائه شده مشاهده و درسی را که باید این نیمسال بگذرانید انتخاب کنید. کلاس¬ها را دنبال کنید و پس از اتمام جلسات، امتحان دهید و گواهینامه دریافت کنید).

برای جبرانِ هر جلسه کلاس حضوری لغو شده، بایستی حداقل 2 جلسه از درس آموزش مجازی متناسب با موضوع درس معارف انتخاب شده در نیمسال جاری را بگذرانید.
نکته: مثلا دانشجویی که کلاس اندیشه اسلامی یک او، سه جلسه تعطیل شده، از بین دروس پیشنهاد شده باید درس مجازی انتخاب کند که حداقل 6 جلسه آموزشی داشته باشد، یا دو درس مجازی انتخاب کند که مجموع جلسات آنها بیش از 6 جلسه باشد.
انجام آموزش مجازی مذکور توسط دانشجویان علاوه بر جبران جلسات لغو شده، 4 نمره از 20 نمره آزمون کتبی پایان نیمسال جاری را به خود اختصاص خواهد داد که إعمال آن توسط استاد و گروه معارف مربوطه ضروری است.
به ازای تعداد جلسات مازادی که توسط دانشجویان گذرانده می¬شود، به صلاحدید استاد تا سقف 2 نمره به عنوان فعالیت کلاسی در نظر گرفته خواهد شد.
حتما هر درس مجازی انتخاب شده را به اتمام رسانده و گواهی نامه آن را پرینت بگیرید.
نکته: صدور گواهینامه منوط به گذراندن آزمون پایانی هر درس است.
در صورت وجود مشکل، فیلم راهنما را از سایت آموزش مجازی دانشگاهیان (https://ec.nahad.ir) ببینید.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه