لینک های ضروری
  بازدید : 10686
تاریخ انتشار : 4 تير
اطلاعیه برگزاری امتحانات پایان نیمسال دوم 99-1398 دانشگاه یزد

با سپاس و شکرگزاری ایزد منان به‌خاطر تمامی نعماتی که به بندگانش هدیه کرد به‌ویژه نعمت سلامتی و تقدیر و تشکر از استادان گرانقدر و دانشجویان عزیز به‌خاطر تلاش و تحمل سختی‌های پیش‌آمده در فرآیند آموزش الکترونیکی در این نیمسال تحصیلی و ضمن آرزوی موفقیت در آخرین مرحله این فرآیند (امتحانات) که به‌صورت الکترونیکی برگزار می‌شود، توجه همه عزیزان را به نکات مهم زیر جلب می‌نماید:
1. قبل از ورود به ایام امتحانات، با استفاده از گزارش 428 سامانه گلستان از سامانه‌ای (سامیاد – AC) که استادان محترم برای برگزاری امتحان معرفی کرده‌اند، اطلاع حاصل نموده و با آن آشنایی کامل داشته باشید.
2. برای ورود به امتحان از طریق سامانه AC، در زمان شروع امتحان به کلاس مجازی خود وارد شوید و در امتحان شرکت کنید.
3. برای ورود به امتحان از طریق سامیاد، در وبگاه https://exam.yazd.ac.ir/ وارد شوید و از لینک مربوط به درس خود وارد سامیاد شوید.
توجه : برای امتحان مربوط به هر درس، ابتدا وارد وبگاه فوق شده، از لینک مربوطه وارد سامیاد شوید.
4. اگر از تلفن همراه خود برای شرکت در امتحان استفاده می‌کنید، به‌ هیچ‌وجه از نرم‌افزار استفاده نکنید و حتما از طریق مرورگر در امتحان شرکت کنید.
5. نکات کاربردی درخصوص شرکت در آزمون‌های الکترونیکی
• قبل از برگزاری امتحانات از سلامت دستگاه‌هایی که برای برگزاری امتحان استفاده خواهید کرد (تلفن همراه، لپ‌تاپ، رایانه، میکروفن) مطمئن شده، از شارژ باطری و اینترنت نیز اطمینان حاصل کنید.
• حتی‌الامکان هر دو دستگاه تلفن همراه و رایانه یا لپ‌تاب را در هنگام برگزاری امتحان آماده کنید تا درصورت اشکال احتمالی در یکی از سیستم‌ها از دستگاه دیگر استفاده نمایید.
• حداقل یک جایگزین برای اتصال پیش‌فرض اینترنت خود داشته باشید.
• کاغذ و خودکار در کنار خود داشته باشید.
• یک موبایل یا دوربین دیجیتال برای عکس‌برداری داشته باشید تا بتوانید درصورت لزوم از پاسخ سوالات خود عکس تهیه کرده و در سامانه بارگذاری نمایید.
• روشنایی محیط برای عکس‌برداری مناسب باشد.
• اتصال موبایل یا دوربین را با کامپیوتر بررسی کنید.
6. حتماً قبل از شروع آزمون اعضای خانواده را درجریان آزمون خود قرار داده و شرایط محل آزمون خود را به گونه‌ای مهیا کنید که هیچگونه مزاحمتی برای امتحان خود نداشته باشید.
7. با توجه به برخط (آنلاین) بودن امتحانات 15 دقیقه قبل از امتحان به سامانه وارد شوید تا از زمان اختصاص داده شده حداکثر استفاده را بنمایید.
8. درصورت اشکال یا قطعی درحین برگزاری امتحان، مجدداً بلافاصله وارد سامانه شده و به سؤالات جواب دهید.
9. درصورتی که در محل اقامت خود عمدتاً با قطعی اینترنت یا سرعت نامناسب آن مواجه هستید، حتماً در زمان آزمون در محلی دیگر که دارای اینترنت مناسب هست مستقر شوید.
10. درصورتی که درحین برگزاری امتحان ارتباط شما با سامانه قطع و به هیچ وجه وصل نشد، بلافاصله در همان روز به استاد درس اطلاع داده تا درصورت اثبات ادعای شما، تصمیم مقتضی اتخاذ و از ثبت غیبت جلوگیری شود.
11. غیبت در امتحان همانند نیم‌سال‌های گذشته بمنزله صفر و در محاسبه معدل منظور می‌شود.
12. غیبت در امتحان دانشجویانی که به‌دلیل مشکلات پزشکی و بعد از تایید مرکز بهداشت در همان روز یا فوت بستگان درجه یک با ارائه گواهی قادر به امتحان نبوده‌اند بعد از تأیید شورای آموزشی موجه می‌شود.
لطفا مطابق جدول زیر در روز پنجشنبه 5 تیرماه از طریق وبگاه https://exam.yazd.ac.ir/ برای هر درس خود از طریق لینک مربوط به آن درس، وارد سامانه شده و عضویت خود را در آن درس بررسی کنید. همچنین برای یک بار در درس «ارسال فرم تعهد دانشجویی» وارد شوید و در فعالیت «ارسال فرم تعهد» مطابق دستورعمل اقدام کنید. 

09:00

جغرافیا - تاریخ - علوم تربیتی - الهیات - حقوق - علوم اجتماعی - علوم سیاسی – اقتصاد، مدیریت و حسابداری - زبان و ادبیات فارسی - زبان و ادبیات انگلیسی - منابع طبیعی - پردیس آزادی

10:30

علم اطلاعات و دانش شناسی - عمران - صنایع - تربیت بدنی و علوم ورزشی - معارف  اسلامی - علوم قران و حدیث - کامپیوتر - شیمی - فیزیک - زبان و ادبیات عربی - هنر و معماری

12:00

پردیس مهریز - نساجی - مکانیک - شیمی پلیمر - زمین شناسی - زیست شناسی - علوم ریاضی - معدن - مواد - برق


مدیران امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی و آموزش مجازی دانشگاه یزد