دسترسی سریع
   بازدید : 18024
تاریخ انتشار : 15 آبان1399
طرح شهراد (جوایز تحصیلی)
مرکز استعداد های درخشان دانشگاه یزد از دانشجویان مستعد و برتر دانشگاه در قالب طرح شهراد حمایت می کند. به کلیه افتخارات و فعالیت های ممتازی اعم از موفقیت های دوران دانش آموزی (نظیر المپیادهای دانش آموزی، رتبه کنکور سراسری و معدل دیپلم) و دستاوردهای دوران دانشجویی (مانند المپیادهای دانشجویی، رتبه کنکور در آزمون کارشناسی ارشد، کسب رتبه در جشنواره های معتبر و سایر فعالیت های آموزشی و پژوهشی) در این طرح امتیاز داده می شود که با توجه به آنها متقاضیان مشمول جوایز و تسهیلات مختلف و متعدد می گردند که بخشی از آنها عبارتند‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌از:

الف. جایزه آموزش و فناوری  (شامل اعتبار  جهت شرکت در دوره ها و کارگاههای آموزشی، کارآفرینی و مهارت افزایی و نیز کمک هزینه شرکت در مسابقات مورد تأیید مرکز)      
ب. جایزه پژوهش (شامل اعتبار ارتباطات علمی، اعتبار اجرای پایان نامه/رساله، اعتبار عضویت در هسته های پژوهشی، اعتبار پژوهش یاری و اعتبار شرکت در مجامع معتبر داخلی)                        
ج. جایزه فرهنگی  (شامل کمک هزینه معیشتی، اهدیه ازدواج،اعتبار برنامه ها و سفرهای زیارتی و گردشگری و کمک هزینه شهریه خوابگاه)
و موارد مختلف دیگر که جهت اطلاع می توانید به شیوه نامه موجود در آدرس  shahrad.yazd.ac.ir مراجعه نمایید.
دانشجویانی که طبق آیین نامه دارای حداقل امتیاز می باشند می توانند مدارک خود را تا پایان آبان ماه ۱۳۹۹ در سامانه فوق بارگذاری کرده تا پس از محاسبه امتیاز توسط کارشناسان این حوزه، به فراخور میزان امتیاز کسب شده، از انواع مختلف تسهیلات فوق بهره مند گردند. 
توجه: دانشجویانی که در سال های قبل در این سامانه ثبت نام کرده و از تسهیلات آن استفاده نموده اند برای استفاده از امتیازات آن در سال جدید نیاز است در سایت فوق گزینه مربوط به متقاضی شرکت در سال جدید می باشم را تایید نمایند. در غیر اینصورت تسهیلات این طرح شامل آنها نخواهد شد.