لینک های ضروری
  بازدید : 880
تاریخ انتشار : 14 آذر
با اهدای لوح سپاس؛
از ابراهیم پرهیزکار کارمند بازنشسته دانشگاه یزد تقدیر شد
از ابراهیم پرهیزکار کارمند بازنشسته دانشگاه یزد تقدیر شد
در نشست اخیر هیات رییسه که روز سه‌شنبه ۱۳ آذرماه برگزار شد، از خدمات ابراهیم پرهیزکار کارمند بازنشسته دانشگاه یزد با اهدای لوح سپاس تقدیر شد.
در ابتدای این نشست علیرضا شاکر مدیر امور اداری دانشگاه یزد با اشاره به سوابق کاری این کارمند پیشکسوت گفت: آقای پرهیزگار از آذرماه سال ۶۹ وارد دانشگاه یزد شدند و تا زمان بازنشستگی در آذرماه جاری در بخش‌هایی همچون انتشارات، مرکز محاسبات، پژوهشکده دانشگاه و اداره خدمات آموزشی (آموزش پردیس فنی و مهندسی، مدیریت آموزشی و آموزش دانشکده هنر و معماری) فعالیت داشتند.
 
پرهیزگار کارمند بازنشسته نیز طی سخنانی با قدردانی از همه دانشگاهیان و همکاران خود، گفت: من با هدف ارتقای علمی وارد دانشگاه شدم و ورودم به دانشگاه بسیار خوشایند بود.
وی دانشگاه را خانه دوم خود دانست و با ذکر خاطراتی از گذشته گفت: کارمندان در آن زمان با شوق و انگیزه در دانشگاه کار می‌کردند و هدف آنان مادیات نبود.
وی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: در هر سازمانی نیروی انسانی عامل مهمی است و توجه به آنان بسیار به فرایند توسعه سازمان کمک می‌کند. دلگرم بودن کارمندان و پشتیبانی از آنان می‌تواند برای تامین منافع سازمان و پیشرفت آن اثرگذار باشد.
 
در این نشست رییس دانشگاه و اعضای هیات رییسه با قدردانی از تلاش‌های این کارمند با سابقه برای وی آرزوی موفقیت کردند.
در پایان رییس دانشگاه لوح سپاس و نشان زرین دانشگاه را به پاس سی سال خدمات صادقانه این کارمند پیشکسوت به وی اهدا کرد.