لینک های ضروری
  بازدید : 1673
تاریخ انتشار : 2 دي
به مناسبت گرامیداشت هفته پژوهش؛
روز خلاقیت و نشاط در گروه مهندسی کامپیوتر دانشگاه یزد
روز خلاقیت و نشاط در گروه مهندسی کامپیوتر دانشگاه یزد
به مناسبت گرامیداشت هفته پژوهش و با هدف افزایش خلاقیت، شور و انگیزه در دانشجویان برنامه‌ای با عنوان "روز خلاقیت و نشاط " روز پنجشنبه ۲۹ آذرماه با حضور جمعی از دانشجویان و اعضای هیات علمی گروه مهندسی کامپیوتر دانشگاه یزد در پردیس مهریز برگزار شد.
به گزارش دریافتی از گروه مهندسی کامپیوتر؛ در این برنامه که بیش از ۸۰ نفر از دانشجویان گروه مهندسی کامپیوتر دانشگاه یزد و پردیس مهریز و چند تن از اعضای هیات علمی شرکت داشتند، مسابقات مختلفی از جمله تایپ سریع، برنامه نویسی در دو سطح، سودوکو، فوتبال دستی و دارت برای برگزار شد و به سه نفر برتر در هر مسابقه جوایزی با حضور فرماندار و معاون فرماندار مهریز اهدا شد.
 
دکتر ولی درهمی مدیر گروه مهندسی کامپیوتر ضمن قدردانی از دکتر کیارش میزانیان، شرکت شتاب دهنده پیشگامان و رییس پردیس فنی و مهندسی به دلیل حمایت در تامین جوایز گفت: خوشبختانه برنامه با استقبال بسیار خوبی همراه بود و طبق نتایج نظرسنجی انجام شده، شرکت کنندگان از کلیت و نحوه اجرای برنامه رضایت کامل داشتند و خواهان استمرار آن در سالهای بعد بودند.
گفتنی است این برنامه یک روزه با پیشنهاد و حمایت مدیر گروه مهندسی کامپیوتر و مدیریت دکتر محمدرضا پژوهان، ازسوی گروه مهندسی کامپیوتر و با همکاری دکتر دهقان منگابادی رییس پردیس مهریز و انجمن علمی گروه مهندسی کامپیوتر و انجمن علمی پردیس مهریز برگزار شد.