لینک های ضروری
  بازدید : 934
تاریخ انتشار : 15 دي
با حضور عضو هیات علمی دانشکده مهندسی نساجی ENSAIT دانشگاه لیل فرانسه؛
سمینار علمی با عنوان
سمینار علمی با عنوان "کاربرد داربستهای الکتروریسی شده در مهندسی بافت های عصبی" برگزار شد
سمینار علمی کاربرد داربستهای الکتروریسی شده در مهندسی بافت های عصبی، به همت گروه مهندسی نساجی و با همکاری انجمن علمی مهندسی نساجی دانشگاه یزد روز سه شنبه 11 دیماه با حضور جمعی از اعضای هیات علمی و دانشجویان این دانشگاه و دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در سالن شهید صدوقی دانشگاه یزد برگزار شد.
به گزارش دریافتی از گروه مهندسی نساجی دانشگاه یزد در این سمیناردکتر ندا شاه حسینی عضو هیات علمی دانشکده مهندسی نساجی ENSAIT دانشگاه لیل (lille) فرانسه، آخرین یافته های تحقیقاتی خود را در زمینه سازه های نانوالیافی و کاربرد آنها در ترمیم بافت های عصبی را تشریح کرد.
در این سمینار همچنین برنامه های تحقیقاتی جاری و آینده گروه تحقیقاتی مذکور نیز تشریح شده و در پایان معرفی جامعی از وضعیت صنعت نساجی در فرانسه و فرصت های تحصیلی و تحقیقاتی در دانشگاه لیل صورت گرفت و به سوالات حاضران در این زمینه پاسخ داده شد.
 
در پایان سمینار مذکور دکترعلی اصغر علمدار یزدی، مدیر دفتر نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه یزد و اولین عضو هیات علمی گروه مهندسی نساجی این دانشگاه، با قدردانی از دکتر شاه حسینی، هدیه و لوح تقدیری را از سوی این گروه به وی اهدا نمود.
لازم به ذکر است که دکتر شاه حسینی، مقطع کارشناسی را در رشته مهندسی نساجی در دانشگاه یزد و مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا را در Université de Haute-Alsace در فرانسه به پایان رسانده اند.