لینک های ضروری
  بازدید : 1189
تاریخ انتشار : 21 خرداد
با رای گیری از شرکت کنندگان در نشست اخیر مجمع صنفی اعضای هیات علمی
صنفی
اعضای شورای مرکزی مجمع صنفی اعضای هیأت علمی دانشگاه انتخاب شدند
انتخابات شورای مرکزی مجمع صنفی اعضای هیات علمی دانشگاه یزد برگزار شد

انتخابات شورای مرکزی مجمع صنفی اعضای هیات علمی دانشگاه یزد روز دوشنبه بیستم خردادماه جاری در محل تالار فرهنگ برگزار شد.

در این جلسه، دکتر سید مجید میررکنی، دبیر و  دکتر غلامعلی مظفری، نایب دبیر این مجمع در دوره قبلی (خرداد ۹۶ تا خرداد۹۸) گزارشی از عملکرد مجمع ارائه کردند و در ادامه درباره نگرانی ها و مشکلات اعضای هیات علمی بحث و تبادل نظر شد.

در این جلسه همچنین مطابق با آیین نامه برگزاری انتخابات شورای مرکزی، اعضای هیات رئیسه انتخاب شدند و  پس از معرفی نامزدها و اهداف و برنامه های آنان، از حاضران رای گیری شد.

بر اساس نتایج حاصل از شمارش آرا، از مجموع 105 رای مأخوذه، دکتر غلامرضا بردبار با ۸۱  رای از دانشکده اقتصاد، مدیریت و حسابداری، دکتر غلامعلی مظفری با ۷۶ رای از گروه جغرافیا، دکتر محمد رضا علمی  با ۵۴ رای از دانشکده منابع طبیعی و کویر شناسی، دکتر پدرام پیوندی  با ۴۲ رای از گروه مهندسی نساجی، دکتر خداکرم غریبی با ۳۹ رای از دانشکده مهندسی معدن و متالورژی و دکتر الهام رسولی ثانی آبادی با ۳۹ رای از گروه حقوق و علوم سیاسی به‌عنوان اعضای اصلی و  دکتر مسعود حاجی زاده میمندی  با ۳۸ رای از دانشکده علوم اجتماعی و دکتر امیر روشن با ۳۷ رای از گروه حقوق و علوم سیاسی به‌عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شدند.

همچنین دکتر سعید پاک طینت با ۴۶ رای از دانشکده فیزیک به‌عنوان بازرس اصلی و دکتر حامد عزیزی بندر آبادی با ۲۱ رای از دانشکده مهندسی عمران به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند.