لینک های ضروری
  بازدید : 2666
تاریخ انتشار : 10 بهمن
در هفتمین کنفرانس ملی توسعه سرمایه انسانی؛
دانشگاه یزد در ردیف پنج دانشگاه سرآمد در توسعه سرمایه انسانی
دانشگاه یزد در ردیف پنج دانشگاه سرآمد در توسعه سرمایه انسانی
در هفتمین کنفرانس ملی آموزش و توسعه سرمایه انسانی، از دانشگاه یزد به عنوان یکی از پنج دانشگاه سرآمد در این حوزه تقدیر شد.
در این کنفرانس که با هدف بررسی نقش فناوری نوین در آموزش و یادگیری منابع انسانی برگزار شد، علاوه بر دانشگاه یزد، از دانشگاه شهید بهشتی، شهید باهنر کرمان، فردوسی مشهد و دانشگاه شیراز نیز تقدیر شد.

هفتمین کنفرانس ملی آموزش و توسعه سرمایه انسانی، روزهای دوشنبه و سه شنبه هفتم و هشتم بهمن ماه جاری با حضور معاونان و مدیران سرمایه انسانی دانشگاه ها، مراکز آموزشی و پارک های علمی و فناوری در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد .
در متن لوح تقدیر دکتر محمدتقی نظرپور؛ معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری که طی این مراسم به معاون اداری و مالی دانشگاه یزد تقدیم شد چنین آمده است:

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری کشور همگام با دانشگاهیان فرهیخته و متعهد همواره برای تثبیت ونهادینه کردن دانشگاه ایرانی اسلامی از طریق رشد قانون گرایی، تکیه بر اعتدال و خردورزی و دفاع از حقوق دانشگاهیان کوشیده است.
بدین سبب تاکید بر حفظ شتاب علمی کشور، نقش آفرینی دانشگاه در حل مسایل و رفع معضلات و گفت وگوی عالمانه و نقادانه امری مهم است.
درسال های اخیر در پرتوتلاش مجدانه، ارزشمند وماندگار دانشگاهیان گام هایی موثر در اعتلای علم و دستیابی به قله های دانش برداشته شده است که همه قدرشناس دستاوردهای آن هستیم. 
بدین وسیله مفتخریم از تلاش های مجدانه شما در مسیر آموزش، یادگیری و توسعه نظام آموزش عالی کشور قدردانی کنیم.
بی شک درس آموخته های شما ره توشه سایر مدیران و فعالین این عرصه در مسیر توسعه دنیایی بهتر و ایرانی سر افراز خواهد بود.