لینک های ضروری
  بازدید : 11144
تاریخ انتشار : 14 فروردين
اطلاعیه گروه آموزش های آزاد و مجازی
سامانه جدید آموزش مجازی دانشگاه یزد فعال شد
سامانه جدید آموزش مجازی دانشگاه یزد فعال شد
گروه آموزش های آزاد و مجازی دانشگاه یزد با صدور اطلاعیه‌ای از فعال شدن آدوبی کانتکت خبر داد و از مدرسان و دانشجویان خواست در اسرع وفت نسبت به نصب و ورود به این سامانه اقدام کنند.
متن اطلاعیه بدین شرح است:

استادان و دانشجویان گرامی دانشگاه یزد 
با عرض تبریک سال نو و همچنین تبریک اعیاد شعبانیه، پیرو اطلاعیه  معاونت آموزشی دانشگاه در خصوص برگزاری کلاس‌های دانشگاه به صورت مجازی و برخط، به استحضار می‌رساند کلاس‌های نظری و آن دسته از کلاس‌های نظری-عملی و عملی دانشگاه که به تشخیص پردیس و دانشکده مربوط قابلیت برگزاری بصورت مجازی دارند، از روز شنبه 16 فروردین بصورت مجازی و برخط از طریق سامانه Adobe Connect از آدرس  http://vu.yazd.ac.ir/vu/ برگزار می‌شود. 
به منظور تسهیل کار با سامانۀ مزبور، راهنمای کاملی در خصوص نصب نرم‌افزارهای لازم، چگونگی ورود به سامانه، برگزاری و شرکت در کلاس برخط و نیز استفاده از ویدئوی ضبط‌شدۀ کلاس‌ها فراهم شده است که از طریق تارنمای فوق قابل دسترسی است. 
قابل ذکر است سامانه سامیاد نیز همچنان بعنوان سامانه مدیریت یادگیری دانشگاه مورد استفاده خواهد بود و استادان محترم می‌توانند محتواهای آموزشی خود اعم از اسلایدها، تمرین و تکلیف و ... را در این سامانه برای دانشجویان خود به اشتراک بگذارند و از قابلیتهای دیگر آن نظیر تحویل و نمره‌دهی تمرین، برگزاری آزمون و ... نیز برخوردار شوند. از توجه همه دانشگاهیان عزیز سپاسگزاری می‌شود. چنانچه در آغاز شروع کار سامانه با اشکالاتی مواجه شدید، خواهشمند است با شکیبایی موضوع را از طریق مجاری ذیربط که در تارنمای یاد شده معرفی شده است، پیگیری فرمائید.
امیدواریم این تمهیدات گامی هر چند کوچک در پیشبرد اهداف والای دانشگاه یزد و تلاشی در راه پیوستگی امر مهم آموزش به شمار آید.

مرکز اموز‌ش‌های آزاد و مجازی دانشگاه