لینک های ضروری
  بازدید : 2264
تاریخ انتشار : 14 فروردين
بخشنامه معاونت اداری و مالی دانشگاه
چگونگی حضور کارکنان دانشگاه یزد از روز شنبه ۱۶ فروردین
چگونگی حضور کارکنان دانشگاه یزد از روز شنبه ۱۶ فروردین
معاونت اداری و مالی دانشگاه یزد با صدور بخشنامه‌ای نحوه حضور کارکنان ستادی و غیر هیأت علمی دانشگاه یزد از روز شنبه ۱۶ فروردین ماه سالجاری را تشریح کرد.
متن بخشنامه بدین شرح است:

ضمن تبریک مجددسال نو و بهار طبیعت و همچنین اعیاد شعبانیه و آرزوی سلامتی و شادکامی برای کلیه همکاران محترم و آرزوی بهبودی کامل برای همه بیماران با عنایت به تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا در خصوص تامین سلامت جامعه و برنامه ریزی دانشگاه و تمدید طرح  فاصله گذاری اجتماعی تا 20 فروردین و تاکید بر حضور حداقلی کارکنان در محل کار به منظور ارائه خدمات ضروری موارد زیر به اطلاع کلیه همکاران می رساند:
1-با عنایت به امکان انجام برخی از امور که بستر آن جهت دورکاری فراهم شده است، پیشنهاد میگردد ضمن هماهنگی، نسبت به استفاده از دورکاری اهتمام جدی به عمل آید. در این خصوص همکاران میتوانند با توجه به نوع کار و امکان انجام امور از طریق دورکاری درخواست خود را با ذکر توضیحات لازم به مدیر مستقیم خود ارسال نمایند تا در خصوص درخواست مربوطه بررسی و اظهار نظر شود.
2-بر اساس تصمیمات اخذ شده، ارائه خدمات آموزشی، پژوهشی و اداری و مالی دانشگاه ، حداکثر با حضور یک سوم همکاران و رعایت عدالت در گردش شیفت کاری، در خصوص میزان حضور پرسنل تاکید می شود که این هماهنگی از طرف مدیران به عمل خواهد آمد. 
3-ساعت موظف حضور افراد در مدت فوق 7:15 تا  12:00 است.
4-همکارانی که مبتلا به بیماری بوده و یا همکاران خانم که باردار هستند و حضور در محیط کار موجب نگرانی و یا به مخاطره افتادن وضعیت جسمانی آنان می شود، می توانند، ضمن هماهنگی با مدیران مربوطه نسبت به استراحت در منزل و انجام امور محوله، در صورت امکان به صورت دورکاری اقدام کنند. بدیهی است با ارائه گواهی پزشکی، دانشگاه مساعدت لازم را به عمل خواهد آورد.
5-رعایت کلیه اصول بهداشتی اعلام شده از طرف وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی، برای همکارانی که در دانشگاه حضور می یابند، ضروری است.
6-در صورتی که هر کدام از همکاران و یا نزدیکان آنان به بیماری کووید -19 مبتلا شده اند، قبل از حضور در دانشگاه، مراتب را به مدیر مستقیم خود اعلام کنند.
7-در خصوص مرخصی همکاران در ایام مذکور، بر اساس بخشنامه سازمان امور اداری و استخدامی کشور عمل خواهد شد.

معاونت اداری و مالی دانشگاه یزد