لینک های ضروری
  بازدید : 539
تاریخ انتشار : 28 ارديبهشت
در پی شیوع ویروس کرونا:
دعوت معاونت فرهنگی دانشگاه از دانشجویان برای پیوستن به آف کرونا
دعوت معاونت فرهنگی دانشگاه از دانشجویان برای پیوستن به آف کرونا
با شیوع ویروس کرونا و تأکید مسئولان بهداشتی بر لزوم قرنطینه خانگی خانواده‌ها، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه یزد از تمامی دانشجویان دعوت کرد تا به پویش مردمی آف کرونا بپیوندند.
دکتر محمد فرشی در این باره گفت: سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف با طرح ایده‌ای نو پویش بازی‌های خانوادگی در خانه با عنوان آف کرونا را با هدف ایجاد ارتباط سالم و نشاط‌آور بین خانواده‌ها و به منظور کاهش تبعات و اثرات روحی و روانی ناشی از در خانه ماندن و محدودیت تعاملات اجتماعی با به کارگیری نظریه متخصصان فن و در قالب برنامه‌های متنوع و مسابقه‌های مفرح برای خلق بازی در بین خانواده، در سراسر کشور از اسفند 98 آغاز کرده است.
وی افزود: در حال حاضر پویش سراسری آف کرونا وارد مرحله جدیدی از برنامه‌ریزی برای خانواده‌ها دانشجویان و دانش‌‌آموزان شده است و پس از بررسی‌های مختلف کارشناسان امر طرح جدید ساخت اسباب بازی‌های دست‌ساز و بازی‌های رایانه‌ای با هدف بالفعل نمودن خلاقیت‌های جوانان در دستور کار خود دارد.
دکتر فرشی با بیان این که بخش عظیمی از جامعه مخاطب ما دانشجویان خلاق و ایده پرداز هستند و می‌تواند در خلق بازی‌هایی که برای خانواده‌ها جذابیت دارد مشارکت داشته باشند از تمامی دانشجویان دعوت کرد تا با شرکت در این پویش مردمی، فضای خانواده‌ها پویاتر و با اشتراک آثار حس همدلی اجتماعی قوی‌تری شکل گیرد.