لینک های ضروری
  بازدید : 1881
تاریخ انتشار : 31 ارديبهشت
با صدور اطلاعیه ای از سوی هیأت رییسه دانشگاه یزد:
نحوه فعالیت دانشگاه یزد از 17 خرداد ماه امسال تشریح شد
نحوه فعالیت دانشگاه یزد از 17 خرداد ماه امسال تشریح شد
پیرو مصوبه ستاد ملی کرونا در مورد امکان بازگشایی دانشگاه ها از 17 خردادماه و اطلاعیه های بعدی وزارت علوم تحقیقات و فناوری، هیأت رییسه دانشگاه یزد با صدور اطلاعیه ای نحوه فعالیت این دانشگاه از تاریخ یادشده را تشریح کرد.
با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات همکاران و دانشجویان محترم
از زحمات و پیگیری های همکاران گرامی که در روزهای انتشار ویروس کرونا با برگزاری کلاس‌های الکترونیک در حفظ پویایی و فعالیت دانشگاه همراهی کردند، صمیمانه سپاسگزاریم. همچنین شکیبایی و همراهی دانشجویان عزیز را قابل تقدیر می دانیم.
پیرو مصوبه ستاد ملی کرونا در مورد امکان بازگشایی دانشگاه ها از ۱۷ خردادماه و اطلاعیه‌های بعدی وزارت علوم تحقیقات و فناوری، موارد ذیل را به اطلاع می رساند:  
۱- کلاس‌های درس در کلیه رشته‌ها و مقاطع تحصیلی تا پایان نیمسال جاری بصورت الکترونیک و طبق روال جاری برگزار می‌شود.
۲- خوابگاه‌ها و غذاخوری‌های دانشجویی به منظور پیشگیری از شیوع ویروس و حفظ سلامت دانشجویان همچنان تعطیل است.
۳- به دانشجویان تحصیلات تکمیلی که آماده دفاع هستند، توصیه می شود بصورت الکترونیک و طبق شیوه‌نامه ابلاغی مدیریت تحصیلات تکمیلی، از پایان نامه خود دفاع کنند. در صورتی که برگزاری دفاعیه حضوری ضروری تشخیص داده شود، دانشجو می تواند با تایید استاد راهنما و معاونت آموزشی دانشگاه، جهت برگزاری دفاعیه بصورت محدود (صرفا در روز برگزاری دفاعیه) از خوابگاه استفاده کند.
۴- دانشجویان تحصیلات تکمیلی که برای استفاده از آزمایشگاه نیاز به حضور دارند، بصورت محدود، با مسئولیت دانشجو و استاد راهنما و تایید معاونت آموزشی دانشگاه، می توانند درخواست اقامت در خوابگاه دهند.
۵- دانشجویانی که به ضرورت و به صورت محدود در خوابگاه ساکن می شوند، ملزم به غربالگری قبل از ورود و رعایت دقیق کلیه دستورالعمل های بهداشتی پیشگیری از کرونا هستند.
۶- دانشجویانی که در آستانه دانش آموختگی هستند، می توانند تکالیف مربوط به دروس کارورزی، کارآموزی و پروژه را با هماهنگی دانشکده، در شهر محل سکونت خود انجام دهند.
۷- امکان حضور دانشجویان جهت رفع اشکال، با هماهنگی استاد مربوطه، بدون استفاده از خوابگاه و غذاخوری و رعایت دستورالعمل های بهداشتی در دانشگاه وجود دارد.
۸- معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی ضمن برنامه‌ریزی جهت برگزاری امتحانات الکترونیک، شیوه برگزاری امتحانات پایان نیمسال را قبل از پایان کلاس‌ها مشخص و از طریق وبسایت رسمی دانشگاه اطلاع رسانی خواهد کرد.
۹- در مورد چگونگی تکمیل دروس عملی، کارگاهی و آزمایشگاهی نیمسال دوم ۹۸-۹۹ نیز از طریق وب‌سایت دانشگاه اطلاع رسانی خواهد شد.
تندرستی و توفیق تمام همکاران و دانشجویان عزیز را از خداوند بزرگ مسألت داریم.