لینک های ضروری
  بازدید : 913
تاریخ انتشار : 7 مرداد
عصر یکشنبه پنجم مردادماه جاری برگزار شد
مصوبات بیست و هفتمین نشست هیات امنای دانشگاه یزد
مصوبات بیست و هفتمین نشست هیات امنای دانشگاه یزد
بیست و هفتمین جلسه هیات امنا دانشگاه یزد عصر یکشنبه پنجم مرداد ماه در تالار اندیشه دانشگاه یزد و به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد.

اعضای هیات در این جلسه پس از استماع گزارش عملکرد و برنامه‌های راهبردی دانشگاه‌های عضو، به بررسی سایر دستورهای کاری نشست پرداختند و مواردی را به تصویب رساندند. 

اصلاحیه های مربوط به بودجه‌های تفصیلی سال‌های 1398 و 1399 دانشگاه‌ و بودجه تفصیلی سال 1399 مرکز تحقیقات بین‌المللی بادگیر یزد از جمله مصوبات این نشست بود. در این جلسه همچنین دستورعمل فوق‌العاده کار با اشعه برای اعضای هیات علمی دانشگاه، تخصیص دو میلیارد ریال برای جبران بخشی از هزینه‌های بیماری‌های خاص کارکنان و بخشودگی اجاره‌بهای اماکن واگذارشده دانشگاه‌ به بخش خصوصی در طول دوره تعطیلی مربوط به جلوگیری از انتشار ویروس کرونا به تصویب رسید.

اعضای هیأت امنای دانشگاه یزد در این نشست همچنین با تبدیل گروه حقوق و علوم سیاسی دانشگاه به دانشکده حقوق، علوم سیاسی و تاریخ منوط به اخذ مجوز لازم از شورای گسترش آموزش عالی، موافقت کردند. 

-احداث پروژه‌های عمرانی  فاز دوم خوابگاه متأهلین با زیر بنای 2670 متر مربع و  تکمیل ساختمان خدمات فناوری با زیربنای 570 مترمربع از دیگر مصوبات این نشست بود.

در این جلسه همچنین در خصوص تعیین مبلغ جایزه برای مقام آوران ملی در مسابقات و جشنواره‌ها و نحوه دریافت شهریه از دانشجویان شهریه پرداز در نیمسال دوم 99-98 سال تحصیلی با توجه به شیوع بیماری کرونا تصمیم‌گیری شد.