دسترسی سریع
  بازدید : 246
تاریخ انتشار : 19 آبان
با هدف برنامه‌‏ریزی‌ گرامیداشت هفته پژوهش و فناوری:
نشست هماهنگی مسئولان پژوهشی دانشگاه‏‌ها و مراکز پژوهشی استان برگزارشد
نشست هماهنگی مسئولان پژوهشی دانشگاه‏‌ها و مراکز پژوهشی استان برگزارشد
مفاد آیین‌نامه جشنواره برگزیدگان هفته پژوهش و فناوری استان که در کمیته علمی جشنواره مصوب شده بود، طی جلسه‌‏ای با حضور معاونان و مسئولان پژوهشی دانشگاه‏‌ها و مراکز پژوهشی استان تشریح شد.

در این جلسه که صبح روز یکشنبه 18آبانماه به صورت مجازی برگزار شد، دکتر ولی درهمی، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه یزد و دبیر جشنواره برگزیدگان هفته پژوهش و فناوری استان، به ارائه روند اجرایی کمیته علمی جشنواره انتخاب پژوهشگر برتر دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی استان یزد در سال 99  پرداخت. 

در ادامه، درخصوص فرم‌ درخواست بررسی مستندات برای انتخاب پژوهشگر و فناور برتر دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی توضیحاتی ارائه شد و شرایط لازم برای بررسی مستندات متقاضیان تبیین شد و نیز بحث و تبادل نظر به منظور ایجاد هماهنگی‏ لازم بین مدعوین دانشگاه‏‌ها و مراکز پژوهشی برای نحوه ارزیابی مستندات پژوهشگران و فناوران برتر صورت گرفت. 

مطابق با تصمیمات اتخاذ شده، دانشگاه‏ها و مراکز پژوهشی پس از ارزیابی مستندات متقاضیان مربوطه، یک نفر پژوهشگر برتر، یک نفر هیأت علمی فناور و یک نفر دانشجوی فناور را به همراه مستندات تا روز شنبه اول آذرماه، به دبیرخانه مربوط معرفی می‏‌دارند. 

دبیرخانه دانشگاه‏‌های گروه دوم و مراکز پژوهشی نیز، مدارک و مستندات منتخبان مربوطه (2 نفر پژوهشگر برترهیأت علمی، 2 نفر فناور برتر هیأت علمی و 2 نفر فناور برتر دانشجویی) را حداکثر تا روز دو‌شنبه سوم آذرماه به دبیرخانه جشنواره واقع در دانشگاه یزد ارسال خواهد کرد  و جلسه نهایی تعیین نفرات برتر دانشگاه‌‏های گروه اول و گروه دوم و مراکز پژوهشی، روز چهارشنبه پنجم آذرماه برگزار خواهد شد.