دسترسی سریع
  بازدید : 674
تاریخ انتشار : 5 آذر
برطبق مصوبات شورای هماهنگی مراسم هفته پژوهش:
برخی از جوایز و امتیازات برگزیدگان جشنواره هفته پژوهش به تصویب رسید
برخی از جوایز و امتیازات برگزیدگان جشنواره هفته پژوهش به تصویب رسید
سه شنبه، چهارم آذرماه، پنجمین نشست هماهنگی برنامه های هفته پژوهش و فناوری استان مجازی برگزار شد و اختصاص دو امتیاز جدید ویژه برای برگزیدگان جشنواره از مصوبات آن بود.

برطبق مصوبه نشست، برگزیدگان جشنواره هفته پژوهش و فناوری استان برای بهره مندی از امتیازات و اولویت های سازمان صنعت، معدن و تجارت(صمت) به این سازمان معرفی می شوند. 

همچنین، برگزیدگان جشنواره می توانند از خدمات کارگزاری پارک علم و فناوری در زمینه های مختلف تا پایان امسال به صورت رایگان استفاده کنند.

علاوه بر موارد ذکر شده، فراهم آوردن زمینه گفت و گوی منتخبان جشنواره با مسئولان استانی برای بیان مسائل و مطرح کردن دغدغه های خود نیز از امتیازات دیگری بود که در جلسات پیشتر مصوب شده بود. تصمیم گیری نهایی درباره سایر امتیازات و جوایز برگزیدگان به جلسات آتی موکول شد.

در ادامه نشست با توجه به برگزاری نمایشگاه دستآوردهای پژوهش و فناوری امسال استان به صورت مجازی، مهندس شهرام شکوهی، معاون پژوهش و فناوری پارک علم و فناوری و محمدرضا علومی، کارگزار فن بازار استان به بیان توضیحاتی درباره کارکرد، چگونگی استفاده و قابلیت های نمایشگاه مجازی پرداختند.

همچنین توضیحات دکتر محمود وکیلی، مدیر توسعه و ارزیابی تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی درخصوص فعالیت ها، برنامه ها و پژوهش های این دانشگاه در مبارزه با بیماری کویید 19  بخش دیگری از مذاکرات این نشست بود.