دسترسی سریع
  بازدید : 1256
تاریخ انتشار : 18 دی
پیام تبریک رؤسای ادوار دانشگاه یزد
این موفقیت گواهی است بر توانمندی و ظرفیت‌های دانشگاه یزد در مسیر دستیابی به اهداف و چشم‌اندازش
این موفقیت گواهی است بر توانمندی و ظرفیت‌های دانشگاه یزد در مسیر دستیابی به اهداف و چشم‌انداز شکوهمندش
در پی اعلام نتایج رتبه‌بندی جهانی ISC در سال 2020 میلادی و قرار گرفتن دانشگاه یزد در ردیف 8 دانشگاه جامع برتر کشور، رؤسای ادوار دانشگاه یزد با صدور پیام مشترکی ضمن تبریک این دستاورد بزرگ، آن را گواه روشنی بر ظرفیت‌ها و توانمندی‌های عظیم این دانشگاه در مسیر دستیابی به اهداف بلند و چشم‌انداز شکوهمندش توصیف کردند.

متن پیام بدین شرح است:


دانشگاهیان و حامیان فرهیخته و نیک‌اندیش دانشگاه یزد

با سلام و تحیت فراوان

انتشار خبر مسرت‌بخش قرارگرفتن دانشگاه یزد در ردیف 8 دانشگاه جامع برتر کشور بر اساس نتایج رتبه‌بندی جهانی 2020 ISC، در آستانه چهل‌ و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و سی‌و دومین سالگرد تأسیس این دانشگاه، خرسندی جامعه علمی استان و همه اهالی فرهنگ و اندیشه در دارالعلم یزد را به همراه داشت.

این توفیق بزرگ که به یاری پروردگار متعال و با کوشش بی‌وقفه، همت بلند و کوشش‌های ایثارگرانه یکایک دانشگاهیان این دانشگاه اعم از اعضای هیأت علمی، کارکنان و دانشجویانش تحقق یافته، برگ زرین دیگری است بر کارنامه درخشان و پرافتخار این مجموعه بزرگ علمی و آموزشی از بدو تأسیس تا کنون و گواه مبرهنی است بر ظرفیت‌ها و توانمندی‌های عظیم آن در مسیر دستیابی به اهداف بلند و چشم‌انداز شکوهمندش.

این موفقیت ارزنده را به جامعه علمی استان و تمامی استادان، مدیران، کارمندان، دانشجویان، دانش‌آموختگان و حامیان نیک‌اندیش دانشگاه یزد تبریک و تهنیت گفته و امیدواریم این دانشگاه جوان همواره و همچنان سربلند و سرافراز بماند.


رؤسای ادوار دانشگاه یزد

دکتر جلیل شاهی

دکتر محمدعلی برخورداری

دکتر محمدعلی وحدت

دکتر سیدنظام‌الدین مکیان

دکتر سید علی‌محمد میرمحمدی میبدی

دکتر محمدصالح اولیاء

دکتر قاسم بریدلقمانی