دسترسی سریع
  بازدید : 355
تاریخ انتشار : 3 اسفند
در هشتمین کنفرانس ملی آموزش و توسعه انسانی در عصر کرونا معرفی شد
آموزش مجازی کارکنان دانشگاه یزد در ردیف 5 ایده برتر دانشگاه‌های کشور
آموزش مجازی کارکنان دانشگاه یزد در ردیف 5 ایده برتر دانشگاه‌های کشور
در هشتمین کنفرانس ملی آموزش و توسعه انسانی در عصر کرونا به منظور شناسایی و تجلیل از تجارب برتر دانشگاه ها در حوزه توسعه سرمایه انسانی از ایده و تجربه دانشگاه یزد در زمینه " آموزش مجازی کارکنان در ایام همه‌گیری کرونا" به عنوان یکی از پنج ایده برتر دانشگاه‌ها معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه یزد، هشتمین کنفرانس ملی آموزش و توسعه انسانی در عصر کرونا روزهای 28 و 29 بهمن‌ در سالن شهدای جهاد علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به صورت نیمه حضوری برگزار شد.
از جمله برنامه‌های این کنفرانس فراخوان ایده‌های برتر دانشگاه‌ها در حوزه‌های مرتبط با توسعه سرمایه‌های انسانی، فرهنگ سازمانی، توانمندسازی و جبران خدمت کارکنان، اصلاح فرایندها، مدیریت دانش و رویکردهای نوین در جذب و نگهداشت نیروی انسانی بود که از سوی دانشگاه یزد نیز 8 ایده مرتبط با حوزه منابع انسانی، بازنشستگان و سامانه‌های اجرا شده، ارائه شد.
در مراسم تقدیر از ایده‌های برتر از سوی معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از دکتر علی مروتی معاون اداری و مالی دانشگاه یزد با اهدای لوح سپاس، تجلیل و قدردانی شد و در ادامه، وی به ارائه جزئیات  و تشریح این ایده پرداخت.
ایده‌های برگزیده دیگر این مراسم از دانشگاه‌های الزهرا، شهید بهشتی، تهران و بین‌المللی امام خمینی قزوین بود.