دسترسی سریع
   بازدید : 685
تاریخ انتشار : 11 خرداد1400
در نشست هیات مدیره بنیاد حامیان دانشگاه یزد مطرح شد:
مخالفت بنیاد حامیان دانشگاه یزد با احداث بلوار شهری در اراضی دانشگاه
مخالفت بنیاد حامیان دانشگاه یزد با احداث بلوار شهری در اراضی دانشگاه
هیات مدیره بنیاد حامیان دانشگاه یزد در نشستی که عصر روز گذشته در سالن کنفرانس حوزه ریاست برگزار شد، مخالفت خود را نسبت به واگذاری اراضی این دانشگاه برای احداث بلوار ایرج افشار از سوی شهرداری یزد اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه یزد در آغاز این نشست دکتر حسن‌آقا مشروطه، مدیرعامل جدید بنیاد حامیان درباره اهداف و برنامه‌های آتی این بنیاد اعم از بررسی نیازهای دانشکده‌ها، مستند سازی شواهد و مدارک عضوگیری و جلب اعتماد مردمی، ایجاد شبکه‌ای از خیرین، انجام امور به صورت کارهای عام‌المنفعه و پایدار، اجرای مصوبات هیات مدیره در کمترین زمان ممکن و بررسی پروژه فاز جدید کتابخانه دانشگاه سخن گفت.
دکتر قاسم بریدلقمانی رییس دانشگاه یزد نیز در این نشست با قرائت تبصره‌ها و برنامه‌های حق عضویت در این بنیاد بر لزوم سیاستگذاری و برنامه‌ریزی مستمر برای ایجاد وابستگی و پیوستن خیرین، اعضای هیات علمی و دانش‌آموختگان به بنیاد حامیان دانشگاه یزد تاکید کرد.
تصرف اراضی دانشگاه یزد از سوی شهرداری برای احداث بلوار ایرج افشار از دیگر موارد مطرح شده در این نشست بود که پس از بررسی‌های لازم اعضای هیات مدیره بنیاد حامیان مخالف خود را با آن اعلام کردند.
در این نشست همچنین در خصوص اعطای بورسیه به دانشجویان نخبه، معرفی دانشجویان به بازار کار و صنعت از سوی اتاق علم و کار اداره بازرگانی و ایجاد اشتغال و کارآفرینی آنان بحث و تبادل نظر شد.
تعیین حق عضویت سالانه اعضا، ایجاد فضای همکاری بین صندوق مهر امام رضا(ع) و بنیاد حامیان دانشگاه و استفاده از پتانسیل‌های دیگر ارگان‌ها برای پیوستن به این جریان ازجمله مصوبات این نشست بود.
در پایان نیز رییس دانشگاه، از خدمات دکتر سعید سعیدا و مهندس احمد جمالی مدیرعامل و عضو سابق هیات مدیره بنیاد با اهدای لوح سپاس تجلیل کرد.