دسترسی سریع
   بازدید : 575
تاریخ انتشار : 23 مرداد1400
در رسته‌های کاریکاتور، گرافیک و صفحه‌آرایی
موفقیت دانشجویان دانشگاه یزد درکسب رتبه‌های برتر دوازدهمین جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی کشور
موفقیت دانشجویان دانشگاه یزد درکسب رتبه‌های برتر دوازدهمین جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی کشور
دانشجویان دانشگاه یزد در دوازدهمین جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی «تیتر ۱۲» که به مناسبت روز خبرنگار در دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد، در رسته‌های کاریکاتور، گرافیک و صفحه‌آرایی به ترتیب موفق به کسب رتبه‌های اول و دوم این جشنواره شدند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه یزد، امیرحسین حاتمی‌زاده دانشجوی این دانشگاه در رسته کاریکاتور با اثری با عنوان"connect to uni" موفق به کسب رتبه اول دوازدهمین جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی کشور«تیتر ۱۲» شد و مورد تقدیر قرار گرفت.
سپهر صفایی دیگر دانشجوی دانشگاه یزد نیز در رسته گرافیک و صفحه‌آرایی با عنوان نشریه راهبرد موفق به کسب رتبه دوم این جشنواره تیتر12 شد.
در این جشنواره، 28271 نشریه و اثر در 26 رسته برای بررسی و احراز شرایط ورود به فرایند داوری، از سوی تیم غربالگری جشنواره مورد بررسی قرار گرفت که از این تعداد، 23789 نشریه و اثر وارد مرحله اول داوری شد و پس از آن، 957 اثر (3/4 درصد کل آثار شرکت کننده در جشنواره) از 93 دانشگاه با کسب امتیاز لازم به مرحله نهایی راه یافت و در پایان 203 اثر به عنوان برگزیدگان نهایی معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند.
این جشنواره به صورت نیمه‌حضوری و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در تهران و برخی از دانشگاه‌های سراسر کشور برگزار شد.
لیست دیگر برگزیدگان این جشنواره به پیوست خبر است.