دسترسی سریع
   بازدید : 112
تاریخ انتشار : 23 شهریور1400
با شرکت 8 تیم مطرح کشوری
آغاز لیگ برتر بدمینتون کشور جام خلیج فارس با حضور مجدد تیم دانشگاه یزد
آغاز لیگ برتر بدمینتون کشور جام خلیج فارس با حضور مجدد تیم دانشگاه یزد
لیگ برتر بدمینتون کشور از اول مهرماه با شرکت ۸ تیم مطرح کشور با حضور مجدد تیم دانشگاه یزد آغاز می شود.

به گزارش اداره تربیت بدنی دانشگاه یزد، حسن ضرابی مدیر تیم بدمینتون این دانشگاه با اشاره به پنجمین حضور متوالی تیم بدمینتون دانشگاه یزد در مسابقات لیگ برتر بدمینتون کشور، گفت: در این دوره از مسابقات تیم بدمینتون دانشگاه یزد با برنامه‌ریزی و آینده نگری وهمچنین با ترکیبی جدید و استفاده از بازیکنان بومی بیشتر نسبت به سال قبل در این دوره از مسابقات حضور خواهد یافت.
حسن ضرابی با استناد به برنامه اعلامی نیم فصل اول مسابقات لیگ برتر آقایان 1400 از سوی فدراسیون بدمینتون جمهوری اسلامی ایران، اظهار داشت: تیم بدمینتون دانشگاه یزد در هفته اول میهمان پروتئین 99 البرز خواهد بود و در هفته هفتم و آخر این نیم فصل نیز به مصاف نماینده اراک در خانه حریف خواهد رفت.
وی در ادامه از مسوولان دانشگاه یزد که نهایت همکاری و مساعی خویش را برای حضور این تیم در مسابقات به کار بردند، تشکر و قدردانی کرد. وی با معرفی اعضای این تیم، گفت: دکتر روناسیان به عنوان سرپرست و علی چراغی نیک به عنوان سرمربی و امید عسکری به عنوان مدیر رسانه‌ای، کادر مدیریتی تیم بدمینتون دانشگاه یزد را تشکیل می‌دهند.
یادآور می شود، این پنجمین سال متوالی حضور تیم بدمینتون دانشگاه یزد در مسابقات لیگ برتر بدمینتون کشور بوده که در سال گذشته نیز توانست عنوان نایب قهرمانی این لیگ را از آن خود کند.