دسترسی سریع
   بازدید : 310
تاریخ انتشار : 24 شهریور1400
گزارش تصویری
بازدید عضو شورای اسلامی شهر یزد از انجمن دانش‌آموختگان دانشگاه یزد
بازدید عضو شورای اسلامی شهر یزد از انجمن دانش‌آموختگان دانشگاه یزد
دکتر فخرالسادات خامسی عضو شورای شهر یزد روز گذشته از انجمن دانش‌آموختگان دانشگاه یزد دیدن کرد و با اهدای لوح تقدیر از زحمات و تلاش‌های این انجمن تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه یزد، با دعوت مدیر عامل انجمن دانش‌آموختگان این دانشگاه، دکتر فخرالسادات خامسی عضو شورای شهر یزد با حضور در این انجمن از روند فعالیت‌ها و برنامه‌های در حال انجام این مجموعه دیدن کرد.
در ابتدای این بازدید نشستی با حضور دکتر حسین افراسیابی مشاور رئیس و مدیر حوزه ریاست دانشگاه یزد در محل سالن جلسات دفتر ریاست با هدف تبادل نظر در خصوص همکاری‌های مشترک این دانشگاه و شورای شهر یزد برگزار شد.
در این نشست، دکترحسین افراسیابی از تمامی اعضای شورای شهر یزد برای نشست مشترک با مسوولان دانشگاه در راستای همکاری و تبادل نظر در حوزه‌های مختلف دعوت کرد.
سپس، دکتر خامسی به همراه مدیرعامل انجمن از شرکت مدیریت آتیه‌سازان ذهن برتر و تیم بازاریابی دیجیتال بازدید کردند که در این بازدید دکتر حمیدرضا شکری‌زاده موسس و مدیرعامل شرکت مدیریت ذهن برتر، اقدامات انجام شده در مورد اشتغال دانش‌آموختگان را  به‌طور مبسوط توضیح داد.
در ادامه نیز بازدیدی از محل تیم بازاریابی دیجیتال انجام شد که علی دهقانی سرپرست تیم شطرنج، به ارایه توضیحاتی در خصوص طراحی، ایجاد و راه‌اندازی وب سایت مستقل انجمن دانش‌آموختگان دانشگاه یزد پرداخت.
در این بازدید دکتر سید مجید میررکنی مدیرعامل انجمن دانش‌آموختگان از اقدامات داوطلبانه تیم شطرنج در راستای توسعه فضای مجازی برای این انجمن قدردانی کرد.
گفتنی است، در این بازدید دکتر خامسی با اهدای لوح تقدیری از تلا‌ش‌ها و زحمات دکتر سید مجید میرکنی مدیرعامل  انجمن دانش‌آموختگان در عرصه حمایت و توسعه‌ فعالیت‌های علمی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی دانشگاهی تشکر کرد.