دسترسی سریع
   بازدید : 587
تاریخ انتشار : 27 آبان1400
دبیرخانه بنیاد حامیان منتشر کرد:
گزارشی از پنجمین نشست هیأت مدیره بنیاد حامیان در دوره دوم
گزارشی از پنجمین نشست هیأت مدیره بنیاد حامیان در دوره دوم
دبیرخانه بنیاد حامیان دانشگاه یزد گزارشی از مصوبات پنجمین نشست از دور دوم نشست‌های هیات مدیره بنیاد حامیان دانشگاه یزد که چندی قبل در روز شنبه هشتم آبان ماه جاری در سالن کنفرانس حوزه ریاست این دانشگاه برگزار شد، منتشر کرد.

بر اساس این گزارش که نسخه‌ای از آن نیز به روابط عمومی دانشگاه ارسال شده است، در ابتدای این نشست مذاکراتی میان اعضای این بنیاد حول مساله تصرف زمین‌های دانشگاه یزد صورت گرفت که طی آن، نظر به اینکه بخشی از زمین های دانشگاه یزد در طرح تصرف توسط شهرداری یزد برای احداث جاده گازی قرار دارد، دکتر قاسم برید لقمانی رییس سابق دانشگاه توضیحات جامعی در خصوص اقدامات صورت گرفته و موانع موجود به حاضران جلسه ارایه کرد. در این خصوص مقرر شد با توجه به راهکارهای پیشنهادی اعضای هیات مدیره، انعکاس موضوع از سوی بنیاد حامیان به روش‌های گوناگون پی‌گیری شود.
در ادامه این نشست و طبق نظر اعضا مصوب شد تا در نشستی با حضور استاندار یزد، با دعوت از وی برای عضویت افتخاری در بنیاد حامیان دانشگاه یزد، تقاضای حمایت ویژه‌ استانداری در این خصوص مطرح شود.
در این نشست همچنین بر ضرورت شروع پروژه‌های دانشکده‌های منابع طبیعی، مهندسی عمران و مهندسی صنایع، و در اولویت قرار گرفتن و عملیاتی شدن سالن پرورش قارچ و کشت هیدروفوبیک دانشکده منابع طبیعی با توجه به تامین بودجه آن از سوی خیر تأکید شد.
تامین بودجه و برنامه‌ریزی لازم برای ساخت و تکمیل آزمایشگاه روسازی دانشکده مهندسی عمران و سالن امتحانات دانشکده مهندسی صنایع، تصویب لوگوی بنیاد حامیان، طراحی، تهیه سربرگ و فرم عضویت و آیین‌نامه بورسیه دانشجویان دانشگاه یزد از دیگر موارد مطرح شده در این نشست بود که مورد بحث و تبادل نظر اعضا قرار گرفت و به تصویب رسید.
ارایه گزارشی از حساب بانکی بنیاد از سوی مدیر عامل بنیاد حامیان دانشگاه از دیگر دستورکارهای این نشست بود.