دسترسی سریع
   بازدید : 1244
تاریخ انتشار : 29 آبان1400
حضوری دوباره پس از 20 ماه
حضوری شدن کلاس‌های آموزشی دانشگاه یزد از مقطع دکتری آغاز شد
حضوری شدن کلاس‌های آموزشی دانشگاه یزد از مقطع دکتری آغاز شد
فرایند حضوری شدن تدریجی کلاس‌های آموزشی دانشگاه یزد از روز شنبه 29 آبان‌ماه آغاز شد.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه یزد با اعلام خبرآغاز فرایند حضوری شدن کلیه کلاس‌های آموزشی این دانشگاه، گفت: از امروز شنبه 29 آبان ماه کلیه کلاس‌های مقطع دکتری در دانشگاه یزد به صورت حضوری برگزارشد.
دکتر محمدتقی صادقی با اشاره به پیشرفت برنامه واکسیناسیون عمومی در کشور و امکان بازگشت تدریجی به روال عادی در دانشگاه، گفت: سایر کلاس‌های آموزشی در مقطع کارشناسی‌ارشد نیز از روز شنبه 13 آذرماه تا پایان نیمسال جاری به صورت ترکیبی (حضوری و مجازی) برگزار خواهد شد.
وی درخصوص نحوه برگزاری کلاس‌های آموزشی در مقطع کارشناسی هم گفت: در این مقطع فعلاٌ تصمیم بر این است که در نیمسال جاری کلاس‌ها کمافی‌السابق به صورت مجازی ادامه یابد.
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه با بیان این‌که تمامی آزمون‌های پایانی نیمسال جاری در مقاطع تحصیلات تکمیلی به صورت حضوری برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: برای برگزاری حضوری امتحانات پایان ترم در مقطع کارشناسی هنوز تصمیم قطعی گرفته نشده است.
وی افزود: جلسات دفاع از پایان‌نامه‌های کارشناسی‌ارشد و رساله دکتری نیز تا اطلاع ثانوی طبق روال قبل برگزار خواهد شد.
معاون دانشجویی دانشگاه یزد نیز در همین رابطه، اعلام کرد: اقامت در خوابگاه‌ها، حضور در کلاس‌ها، آزمایشگاه‌ها و سایر بخش‌های دانشگاه منوط به تکمیل واکسیناسیون با ارایه گواهی مربوطه و رعایت پروتکل‌های بهداشتی است. دکتر محمدرضا صادقیان‌شاهی همچنین از فعال شدن سالن‌های غذاخوری دانشگاه هماهنگ با برنامه زمان‌بندی برای حضوری شدن کلاس‌های آموزشی خبر داد.