دسترسی سریع
   بازدید : 600
تاریخ انتشار : 30 آبان1400
با تأکید بر حضور مداوم، آگاهانه و جهادی
بیانیه کانون بسیج اساتید دانشگاه یزد به مناسبت هفته بسیج
بیانیه کانون بسیج اساتید دانشگاه یزد به مناسبت هفته بسیج
کانون بسیج اساتید دانشگاه یزد به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج باصدور پیامی بر ضرورت حضور دائمی، آگاهانه و جهادی در تمامی عرصه‌های ملی و بین‌المللی تأکید کرد.

متن کامل این بیانیه بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
بسیجی باید در وسط میدان باشد تا فضیلتهای اصلی انقلاب زنده بماند. (مقام معظم رهبری)

با توجه به شرایط بین المللی و داخلی باید بسیجیان حضوری  دائمی و همیشگی، فراگیر و آگاهانه، به موقع و بجا و جهادی داشته باشند چرا که معمار انقلاب امام خمینی(ره) می فرمایند: این بزرگترین ساده اندیشی است که چه در جنگ و چه در صلح تصورکنیم جهانخواران و خصوصاً امریکا از عناد با اسلام عزیز دست برداشته‌اند و یا می فرمایند: دشمن هر لحظه در حال توطئه علیه انقلاب است. با توجه به همین مسئله امام می فرمایند: در هنگامه خطر ملتی سربلند و جاوید است که اکثریت آن، آمادگی لازم رزمی داشته باشد.
از سوی دیگر، با توجه به روی کار آمدن دولت جدید، مسئولیت بسیج چند برابر شده است چرا که حل بحرانها و چالشهای موجود جز از طریق روحیه بسیجی که مملو از اخلاص، آرمانگرایی، ولایت پذیری، بصیرت و دشمن شناسی، دغدغه مندی و مسئولیت پذیری است امکان پذیر نیست.
امیدواریم ما اساتید دانشگاه بتوانیم با پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری و نیز بهره‌مندی از پیشرفت‌های علمی و فکری خود با رویکرد حل المسائلی، زمینه رشد و تفکر بسیجی را درسطح جامعه فراهم نموده و با خلاقیت و نوآوری و با تکیه بر تفکر بسیجی به اندازه توانمان از مشکلات موجود بکاهیم.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته