دسترسی سریع
   بازدید : 1280
تاریخ انتشار : 3 آذر1400
با صدور ابلاغی از سوی سرپرست دانشگاه
1
مدیر طرح‌های عمرانی دانشگاه یزد منصوب شد
سرپرست دانشگاه یزد با تشکر از خدمات دکتر سیدمنصور بیدکی در مدت تصدی مدیریت طرح‌های عمرانی دانشگاه، در ابلاغی دکتر رضا پورحسینی اردکانی را با حفظ سمت آموزشی و پژوهشی به مدت دوسال به این سمت منصوب کرد.

در این ابلاغ تصریح شده است ضمن التزام به شرح وظایف مندرج در آیین‌نامه جامع مدیریت دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، مشکلات مربوط به کارگاه‌های اجرایی نیمه‌فعال یا راکد و تلاش در جهت رفع مشکلات بازدارنده و همجنین سلامت امور مربوط به انتخاب پیمانکاران و انعقاد قراردادها مورد توجه قرارگیرد.
تلاش مستمر در راستای افزایش کیفیت و سرعت اجرای پروژه‌ها، تعامل مثبت و سازنده با کارشناسان و ارزیابی مستمر فعالیت‌های آنان، نظارت بر اجرای طرح‌های ساختمانی و تأسیساتی و نیز پیشنهاد بودجه‌های عمرانی دانشگاه برای تصویب در بودجه سالانه از دیگر مواردی است که در این ابلاغ مورد توجه و تأکید قرار گرفته است.
دکتر عباس کلانتری خلیل‌آباد علاوه بر ذکر این موارد، از مدیر جدید طرح‌های عمرانی خواست تا با اهتمام جدی به صرفه‌جویی، از اسراف و تبذیر در به کارگیری امکانات عمومی و بیت‌المال پرهیز کند.
سرپرست دانشگاه در این ابلاغ همچنین بر لزوم برقراری ارتباط سازنده و فعال با بدنه کارشناسی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و سازمان برنامه و بودجه تأکید کرد.