دسترسی سریع
   بازدید : 2087
تاریخ انتشار : 1 شهریور1401
با پایان یافتن عملیات مرمت و بهسازی
استخر
استخر سرپوشیده دانشگاه یزد پس از 30 ماه تعطیلی بازگشایی شد
استخر سرپوشیده دانشگاه یزد صبح امروز سه شنبه اول شهریورماه پس از گذشت 30 ماه تعطیلی ناشی از شیوع بیماری کرونا و عملیات عمرانی، با حضور رییس و معاون دانشجویی دانشگاه و تنی چند از مسئولان ذی ربط بازگشایی شد.
در مدت زمان تعطیلی این مکان ورزشی، عملیات مرمت و بهسازی آن با مساعدت بنیاد حامیان دانشگاه یزد در دستور کار مدیریت طرح‌های عمرانی دانشگاه قرار گرفت که بخش عمده ای از تعمیرات زیرساختی و امور تأسیساتی این مجموعه با صرف هزینه‌ای بالغ بر 5 میلیارد و 710 میلیون ریال به انجام رسید.
رییس دانشگاه یزد پس از بازدید از فضاهای مختلف این مجموعه از مساعدت بنیاد حامیان دانشگاه و بانی نیک اندیش این استخر در تأمین بخش عمده ای از هزینه های مرمت و بهسازی آن تشکر و قدردانی کرد.
در آغاز این مراسم، رییس اداره نگهداری ساختمان ها و نظارت بر تأسیسات دانشگاه یزد گزارشی از اقدامات عمرانی انجام گرفته را ارائه کرد. مهندس روح الله طاهریان گفت: در این مدت دیوارکوب های فضای مدیریت، سرامیک های رختکن و کاشی‌های کاسه و اطراف استخر به طور کامل جمع‌آوری و تعویض شده است. وی همچنین از اصلاح شیب و عمق استخر خبر داد و افزود: شیرآلات سرویس های بهداشتی این مجموعه نیز تعویض شده است و ظرف چند روز آینده برخی تعمیرات جزئی نظیر تعویض دستگیره ها و بهسازی مدخل ورودی استخر نیز به انجام خواهد رسید.
شایان ذکر است بر اساس اعلام معاونت دانشجویی دانشگاه یزد استخر سرپوشیده دانشگاه یزد از امروز سه شنبه اول شهریورماه پذیرای دانشگاهیان این دانشگاه خواهد بود. برنامه سانس ها و نحوه بهره‌مندی از خدمات این مجموعه از طریق اداره تربیت بدنی دانشگاه به اطلاع دانشگاهیان خواهد رسید.