دسترسی سریع
   بازدید : 930
تاریخ انتشار : 9 مهر1401
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه یزد:
در وقایع اخیر هیچ دانشجویی به واسطه فعالیت سیاسی در محیط دانشگاه یزد بازداشت نشده است
در وقایع اخیر هیچ دانشجویی به واسطه فعالیت سیاسی در محیط دانشگاه یزد بازداشت نشده است
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه یزد با تکذیب شایعات منتشر شده در برخی از کانال های مجازی زرد منتسب به دانشگاه که توسط افراد معلوم الحال بیرونی اداره می شود. اعلام کرد: با پیگیری های انجام شده از طریق مراجع ذی صلاح مشخص شد، هیچکدام از دانشجویان دانشگاه یزد بواسطه فعالیت سیاسی در محیط دانشگاه در وقایع اخیر بازداشت نشده اند.
دکتر محسن رفیعیان افزود: در پی انتشار برخی شایعات مبنی بر دستگیری و بازداشت تعدادی از دانشجویان این دانشگاه، پی گیری های لازم از سوی این معاونت و مدیریت حراست دانشگاه انجام و مشخص شد، شایعات مذکور کذب محض بوده و هیچ یک از دانشجویان این دانشگاه در بازداشت به سر نمی برند.
این مقام مسئول همچنین به کلیه دانشجویان توصیه کرد تحت تأثیر فضاسازی های مجازی دشمنان قرار نگیرند و صحت و سقم هرگونه اطلاعات منتشر شده را از مراجع رسمی و موثق جویا شوند. وی در عین حال خاطرنشان کرد دانشگاه یزد حق خود را برای پیگیری و شناسایی عوامل انتشار این شایعات از طریق پلیس فتا محفوظ می داند.

دبیرخانه کرسی های آزاد اندیشی آماده دریافت پیشنهادهای اعضای هیأت علمی است
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه همچنین با اشاره به فعال بودن سامانه دریافت پیشنهادهای اعضای هیأت علمی برای برگزاری کرسی های آزاد اندیشی گفت: اعضای هیأت علمی دانشگاه می توانند پیشنهادهای خود را برای برگزاری کرسی های آزاداندیشی با موضوعات مختلف از طریق اتوماسیون اداری به دبیر کرسی های آزاداندیشی ارسال کنند.