دسترسی سریع
   بازدید : 2090
تاریخ انتشار : 7 آذر1401
مرکز استعدادهای درخشان دانشگاه اعلام کرد
فراخوان ثبت نام دانشجویان مستعد و برتر دانشگاه در طرح شهراد
فراخوان ثبت نام دانشجویان مستعد و برتر دانشگاه در طرح شهراد (تمدید شد)
مرکز استعدادهای درخشان دانشگاه یزد با انتشار یک فراخوان از دانشجویان مستعد و برتر دانشگاه یزد دعوت کرد برای بهره مندی از حمایت ها و مزایای طرح شهراد حداکثر تا 20 آذرماه جاری ثبت نام کنند.

مرکز استعدادهای درخشان دانشگاه یزد از دانشجویان مستعد و برتر دانشگاه در قالب طرح شهراد حمایت می‌کند. به کلیه افتخارات و فعالیت‌های ممتازی اعم از موفقیت‌های دوران دانش‌آموزی نظیر المپیادهای دانش‌آموزی، رتبه کنکور سراسری و معدل دیپلم و دستاوردهای دوران دانشجویی مانند المپیادهای دانشجویی، رتبه کنکور در آزمون کارشناسی‌ارشد، کسب رتبه در جشنواره‌های معتبر و سایر فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی، در این طرح امتیاز داده می‌شود که با توجه به آنها متقاضیان مشمول جوایز و تسهیلات مختلف و متعدد می‌شوند که بخشی از آنها عبارتند‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌از:
الف. جایزه آموزش و فناوری: شامل اعتبار  جهت شرکت در دوره‌ها و کارگاههای آموزشی، کارآفرینی و مهارت‌افزایی و نیز کمک هزینه شرکت در مسابقات مورد تأیید مرکز.
ب. جایزه پژوهش: شامل اعتبار ارتباطات علمی، اعتبار اجرای پایان‌نامه/رساله، اعتبار عضویت در هسته‌های پژوهشی، اعتبار پژوهش‌یاری و اعتبار شرکت در مجامع معتبر داخلی.
ج. جایزه فرهنگی: شامل کمک هزینه معیشتی، هدیه ازدواج، اعتبار برنامه‌ها و سفرهای زیارتی و گردشگری و کمک هزینه شهریه خوابگاه.
و موارد مختلف دیگر که برای اطلاع می‌توانید به شیوه‌نامه موجود در آدرس  shahrad.yazd.ac.ir مراجعه کنید.
دانشجویانی که طبق آیین‌نامه دارای حداقل امتیاز هستند، می‌توانند مدارک خود را تا 20 آذر ماه 1401 در سامانه فوق بارگذاری کرده تا پس از محاسبه امتیاز، به فراخور میزان امتیاز کسب شده، از انواع مختلف تسهیلات فوق بهره‌مند شوند.
توجه: دانشجویانی که در سال‌های قبل در این سامانه ثبت‌نام کرده و از تسهیلات آن استفاده کرده‌اند برای استفاده از امتیازات آن در سال جدید نیاز است در سایت فوق گزینه مربوط به متقاضی شرکت در سال جدید هستم را تایید کنند. در غیر این صورت مشمول تسهیلات این طرح نخواهند شد.