دسترسی سریع
   بازدید : 1219
تاریخ انتشار : 28 دی1401
با حضور جمعی از مسئولان؛
مسئول جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه یزد معرفی شد
مسئول جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه یزد معرفی شد
در مراسمی که روز دوشنبه 26 دیماه 1401 در دانشگاه یزد برگزار شد از زحمات حجه‌الاسلام و المسلمین محمد مهدی حرزاده قدردانی و حجه‌الاسلام و المسلمین محمدحسین تولایی به عنوان مسئول جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه یزد معرفی شد.

در این مراسم که با حضور جمعی از مسئولان دانشگاهی و استانی برگزار شد، حجه‌الاسلام‌والمسلمین سیدمهدی میراحمدی معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور با اشاره به اهمیت نقش نهاد رهبری در دانشگاه‌ها گفت: مسئولان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، متولی امور دینی و امر دعوت به خدا و دین در این مجموعه‌های علمی است.

رییس دانشگاه یزد نیز ضمن خوش‌آمد گویی به حاضران گفت: نهاد رهبری در دانشگاه‌ها نقش بسیار مهمی را به عهده دارند و حجه‌الاسلام‌والمسلمین محمدمهدی حرزاده در طول زمانی که مسئول نهاد رهبری در دانشگاه یزد بود به خوبی توانست این نقش را ایفا کند و من لازم میدانم از تلاشها و زحمات ایشان قدردانی کنم. 

حجه‌الاسلام‌والمسلمین محمدحسین تولایی نیز طی سخنانی ابراز امیدواری کرد که بتوانیم با همکاری و همیاری مسئولین دانشگاه و همچنین استادان و دانشجویان، قدم‌های مؤثری را در پیشبرد اهداف انقلاب و اسلام در دانشگاه یزد برداریم .

در پایان این مراسم حکم حجه‌الاسلام‌والمسلمین محمدحسین تولایی به عنوان مسئول جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه یزد قرائت و با اهدای هدایایی از مجموعه‌های فرهنگی دانشگاه یزد و دیگر دانشگاه‌های استان از زحمات حجه‌الاسلام‌والمسلمین محمدمهدی حرزاده مسئول سابق این نهاد قدردانی شد.