دسترسی سریع
   بازدید : 418
تاریخ انتشار : 2 بهمن1401
معاون هماهنگ کننده بسیج مستضعفان کشور:
سپاه پاسداران جان پناه ملت ایران است
سپاه پاسداران جان پناه ملت ایران است
معاون هماهنگ کننده بسیج مستضعفان کشور: ماموریت سپاه و بسیج، حفاظت از انقلاب و دستاورد‌های آن و ملت عزیز ایران است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه یزد، سردار حسین معروفی در یازدهمین اجلاس مجمع بسیجیان استان که روز پنجشنبه ۲۹ دیماه در دانشگاه یزد برگزار شد با اشاره به اقدامات دشمنان علیه ایران اسلامی گفت: سپاه پاسداران، سنگر مستحکم و جان پناه ملت ایران است.

وی با تأکید بر اینکه انقلاب بدون مردم هیچ ساختاری ندارد، افزود: ماموریت سپاه و بسیج، حفاظت و حراست از انقلاب و دستاورد‌های آن و همچنین ملت عزیز ایران است.

معاون هماهنگ کننده بسیج مستضعفان کشور اظهار داشت: دشمنان طی این سال‌ها در برهه‌های حساس کمر بسته بودند تا انقلاب اسلامی را از بین ببرند، اما ملت هوشمند ایران صف خود را از آن‌ها جدا کرده تا تیر‌های دشمنان به سنگ بخورد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد نیز در این اجلاس با محکوم کردن اقدام اتحادیه اروپا علیه سپاه پاسداران گفت: این اقدامات هیچ ارزشی از این نیروی قدرتمند و مردمی کم نمی‌کند.

آیت الله محمدرضا ناصری با اشاره به اینکه باید همواره در مکتب و امام و رهبری قدم برداریم، ادامه داد: بسیجیان باید با برگزاری جلسات اندیشه‌ورز، مرور کلام امام و رهبری و برنامه‌ریزی دقیق و مناسب، همچون گذشته توطئه دشمنان را نقش بر آب کنند.

استاندار هم شعار دولت سیزدهم را دولت مردمی توصیف کرد و اظهار داشت: تمام تلاش دولت این است که از نظرات و راهبرد‌های اقشار مختلف مردم به ویژه نخبگان در نظام تصمیم گیری استفاده شود.

مهران فاطمی با محکومیت اقدام اخیر اتحادیه اروپا علیه سپاه پاسداران گفت: اروپایی‌ها با اقدامی خصمانه، سازمان نظامی که در تمامی برهه‌ها به دنبال آزادی خواهی مردم، در کنار مردم و در هر کجا که ندای مظلومی شنیده شده، عاشقانه پای کار ایستاده را در لیست سازمان‌های تروریستی قرار می‌دهند.

جانشین فرمانده سپاه الغدیر استان در اقشار تخصصی بسیج نیز هدف از برگزاری این اجلاس را ارائه چهره نخبگانی از بسیج و گزارش عملکرد یکساله گروه‌های تخصصی، کارگروه‌ها و هیات‌های اندیشه ورز بسیج دانست.

سرهنگ محدث افزود: از ۵۱۰ طرح احصا شده از کل استان، ۴۶ طرح حائز شرایط بود که مورد داوری قرار گرفت و هفت طرح برگزیده در صحن اجلاسیه ارائه و در مورد اجرای آن تصمیم گیری شد.

در پایان این اجلاس، از برترین‌ها و فعالان حوزه بسیج تجلیل شد.