دسترسی سریع
   بازدید : 271
تاریخ انتشار : 26 شهریور1402
از بین مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی؛
رتبه نخست آزمایشگاه مرکزی دانشگاه یزد در استان و کسب رتبه ۴۸ کشوری در ارزیابی عملکرد اخیر
رتبه نخست آزمایشگاه مرکزی دانشگاه یزد در استان و کسب رتبه ۴۸ کشوری در ارزیابی عملکرد اخیر
در نهمین دوره ارزیابی عملکرد مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی در سال ۱۴۰۱، آزمایشگاه مرکزی دانشگاه یزد؛ از بین ۲۵ مرکز آزمایشگاهی در استان، رتبه نخست و از بین ۵۰۵ آزمایشگاه عضو در این شبکه، رتبه ۴۸ را کسب کرد.

رییس آزمایشگاه مرکزی دانشگاه یزد با اعلام این خبر گفت: آزمایشگاه مرکزی دانشگاه یزد در این رتبه‌بندی، با کسب رتبه نخست در استان، رتبه اول در تعداد خدمات و رتبه اول در تعداد مشتریان در استان را نیز از آن خود کرد.

دکتر سیدابراهیم سیفتی افزود: با همکاری و مساعدت همه‌جانبه مسئولان دانشگاه با این اداره، آزمایشگاه مرکزی دانشگاه یزد در بین ۲۶۵ مرکز آزمایشگاهی مستقر در دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌های وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، با ۴ پله صعود، رتبه ۱۴ را به خود اختصاص داد.

وی همچنین اظهار کرد: آزمایشگاه مرکزی دانشگاه یزد در ارزیابی سراسری شبکه آزمایشگاهی فناوری‌‌های راهبردی ذیل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، به رتبه ۴۸ از بین ۵۰۵ آزمایشگاه عضو در این شبکه ارتقا یافت. این در حالی است که در آخرین رتبه‌بندی در سال ۱۳۹۹ آزمایشگاه مرکزی دانشگاه یزد رتبه ۱۰۶ از بین ۳۳۰ آزمایشگاه و در سال ۱۴۰۰ رتبه ۵۲ از بین ۴۱۶ آزمایشگاه کشوری را کسب نموده بود.

لازم به ذکر است، در این دوره ارزیابی، دانشگاه یزد از امتیاز ۱۰، به ترتیب امتیازات ۹/۶۴، ۹/۵۵، ۹/۶۲ و ۹/۵۷ را در رابطه با تعهد زمانی، شیوه برخورد با مشتری، کیفیت گزارش به مشتری و تناسب تعرفه خدمات به خود اختصاص داده است.