دسترسی سریع
   بازدید : 300
تاریخ انتشار : 24 بهمن1402
اخیرا صادر شد؛
پیام تبریک هیئت رئیسه دانشگاه یزد به مناسبت اعیاد شعبانیه و  روز پاسدار
پیام تبریک هیئت رئیسه دانشگاه یزد به مناسبت اعیاد شعبانیه و روز پاسدار
اعضای هیات رییسه دانشگاه یزد به مناسبت فرارسیدن اعیاد شعبانیه پیام تبریک صادر کردند.

متن پیام بدین شرح است: 

سوم شعبان، روز ولادت اباعبدالله الحسین(ع) بزرگ پاسدار مکتب و  حریم ولایت و روز پاسداران انقلاب اسلامی؛ مدافعین اهداف و ارزشهای متعالی اسلامی است.

بی تردید سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان الگویی کارآمد و مردمی و با کارنامه‌ای درخشان و پر افتخار در عرصه‌های مختلف، به ویژه سازندگی و دفاع از کیان ایران اسلامی و ارزشهای متعالی در عینیت بخشیدن به عزت و اقتدار حسینی نقش محوری داشته است. 

روز جانباز آیینه تمام نمای  ایثارگری‌ها و از خودگذشتگی‌های رادمردان صبوری است که در مکتب سید و مولای خود بزرگ جانباز دشت کربلا قمر بنی‌هاشم درس ایثار و وفاداری آموختند و در لبیک به فرمان مرادشان جان خویش را در طبق اخلاص نهادند و  پیام آور عزت برای رزمندگان و ذلت و خواری برای دشمنان شدند و  علمدار رسالتی شدند که بر دوش امام سجاد(ع) ذخیره بزرگ الهی گذاشته شد. همه جانفشانی‌ها و استقامت جانبازان سرافراز و آزادگان و پاسداران غیور را پاس می‌داریم و این ایام خجسته را به محضر حضرت ولی عصر(عج)، مقام معظم رهبری جانباز سرافرازمان، پاسداران غیور انقلاب اسلامی و مردم شریف و متدین استان و خانواده دانشگاه یزد تبریک عرض می‌نمائیم. 

هیئت رئیسه دانشگاه یزد