دسترسی سریع
   بازدید : 21226
تاریخ انتشار : 23 شهریور1397
اطلاعیه و فرمهای ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی دانشگاه یزد در سال 1397
آغاز سال تحصیلی و شروع دلنشین درس و دانشگاه را به شما عزیزان تبریک گفته و برای همگان، دستیابی به مدارج علمی، دینی و اخلاقی توام با موفقیت، بهروزی و سعادت را از درگاه خداوند متعال خواهانیم . خواهشمند است قبل از هر اقدامی، اطلاعیه حاضر را بطور کامل مطالعه نموده و سپس اقدام به انجام ثبت نام نمائید.
فرآیند ثبت نام و پذیرش دانشگاه یزد به طور کلی شامل دو مرحله اینترنتی (غیر حضوری ) و تحویل مدارک (حضوری) است. بدیهی است قطعی شدن ثبت نام هر دانشجو منوط به انجام پذیرش غیر حضوری (اینترنتی) و سپس مراجعه به دانشگاه و تحویل مدارک خواسته شده به صورت حضوری الزاماً مطابق با زمان اعلام شده در گواهی پذیرش غیرحضوری دانشجو (قابل چاپ در پایان پذیرش اینترنتی) است.
پذیرش غیر حضوری (اینترنتی) دانشجویان کارشناسی ورودی ۱۳۹۷ از روز ۲۵ تا ۳۰ شهریور ماه ۱۳۹۷ (قابل انجام تا زمان مشخص شده برای پذیرش حضوری دانشجو مطابق جدول شماره ۲ ) و پذیرش حضوری (تحویل مدارک) صرفا در تاریخهای ۳۱ شهریور ماه تا۴  مهرماه ۹۷ به انجام رسیده و شروع کلاسها بلافاصله بعد از پذیرش است. اختصاص خوابگاه نیز بلافاصله پس از انجام پذیرش حضوری و در اولین مراجعه دانشجو به دانشگاه یزد به انجام می رسد. برنامه هفتگی کلاسی دانشجویانی که پذیرش حضوری خود را کامل می نمایند از قبل مشخص شده و از صبح روز بعد از پذیرش حضوری از طریق گزارش شماره ۸۸ سیستم آموزشی گلستان دانشجو قابل مشاهده است.
برای اطلاع از روش ثبت نام و دریافت فرم‌ها فایل پی دی اف زیر را مطالعه فرمایید.اطلاعیه و فرمهای ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی دانشگاه یزد در سال 1397