لینک های ضروری
  بازدید : 4318
تاریخ انتشار : 9 آذر
اطلاعیه ثبت نام مقدماتی نیمسال دوم سال تحصیلی98-1397
دانشجویان دانشگاه یزد (کارشناسی و تحصیلات تکمیلی) امکان شرکت در ثبت نام مقدماتی نیمسال دوم 98-97 را از تاریخ ۹۷/۹/۱۰ تا ۹۷/۹/۲۳ خواهند داشت. دانشجویان گرامی لازم است تا پس از شرکت در ارزشیابی استادانِ دروسِ نیمسالِ جاری، اقدام به انتخاب دروس نیمسال بعدی خود تا سقف مجازِ انتخاب واحد مطابق راهنمای تصویری ذیل نمایند.
دانشجویان کارشناسی در آخرین نیمسال تحصیلی خود به شرط انتخاب تمامی واحدهای درسی (با احتساب پروژه و کار آموزی) می توانند تا ۲۴ واحد درسی را به شرط ثبتِ درخواست در پیشخوان خدمت گلستان در قسمت بررسی مشکلات آموزشی و اخذ مجوز مربوطه انتخاب نمایند.
دانشجویان تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد و دکتری) در صورت نیاز می توانند برای رفع خطای عدم رعایت پیشنیاز و همنیاز وعدم رعایت حداکثر سقف واحد مجاز، از طریق پردازش ۱۴۳۹۰ از مدیر محترم گروه درخواست مجوز نمایند که در صورت اعطای مجوز از طرف ایشان، امکان اخذ درس فراهم می شود. ضمنا درصورت مشاهده پیغامی مبنی برعدم امکان ثبت درس و درصورت اطمینان از رعایت صحیح پیش نیاز، همنیاز و سقف واحد مجاز، با کارشناس اداره آموزش پردیس/دانشکده محل تحصیل خود تماس بگیرید.
درصورت عدم شرکت دانشجو درثبت نام مقدماتی ، جریمه انتخاب واحد با تاخیر زمانی (تا دو روز) در ثبت نام اصلی برای دانشجو لحاظ شده که تبعات ناشی از پر شدن گروههای درسی مورد نظر دانشجو را به دنبال خواهد داشت.