لینک های ضروری
  بازدید : 726
تاریخ انتشار : 25 فروردين
قابل توجه دانشجویان دانشگاه یزد متقاضی مهمان و انتقال درسال تحصیلی 99-98
دانشجویان کارشناسی متقاضی مهمان جدید ، تمدید مهمانی ، مهمان دائم و انتقال دائم می توانند از تاریخ ۹۸/۲/۱ تا۹۸/۲/۳۱ پس از مطالعه دقیق آیین نامه و راهنمای ثبت نام ، با مراجعه به سامانه سجاد ، به نشانی اینترنتی http: //portal.saorg.ir نسبت به ثبت درخواست خود برای 2 نیمسال تحصیلی اقدام نمایند .
درخواست کنندگان باید با اطلاع کامل از شرایط و ضوابط دانشگاه مقصد، رشته ، مقطع تحصیلی و وضعیت دوره مورد تقاضا ( روزانه / نوبت دوم) در آن دانشگاه ، نسبت به انتخاب دانشگاه یا مؤسسه مقصد خود اقدام نمایند . بدیهی است مسئولیت صحت اطلاعات وارد شده به عهده شخص دانشجو بوده و درصورت عدم احراز درستی هریک از اطلاعات ارائه شده ، امکان مهمانی و انتقالی از شخص متقاضی سلب خواهد شد .
تذکر :لازم به ذکر است متقاضیان جهت ثبت درخواست ابتدا بایستی در سامانه سجاد ثبت نام نمایند و پس از دریافت نام کاربری و کلمه عبور از قسمت خدمات سازمان ، درخواست مهمانی و انتقال خود را ارائه نمایند .
متقاضیان پس از ثبت درخواست در قسمت خدمات سامانه سجاد و دریافت کد رهگیری می توانند در فاصله ی زمانی اعلام شده درخواست خود را پیگیری نمایند .
لازم به ذکر است پس از اعلام نظر دانشکده مربوطه ، اداره خدمات آموزشی دانشگاه یزد تا تاریخ 15 تیرماه جواب موافقت/ عدم موافقت را در سامانه مذکور ثبت خواهد نمود .لذا پی گیری مراحل موافقت و تحویل مستندات در صورت لزوم به دانشکده مربوطه ، به عهده دانشجو است .

ضمنا به اطلاع می رساند:
1- دانشجویانیکه قبلا مهمان سایر دانشگاهها بوده اند الزاما باید تمامی ریز نمرات مهمانی خود را به دانشگاه یزد تحویل نموده باشند درغیراینصورت با درخواست دانشجو مخالفت می گردد.
2- حداکثر تعداد نیمسالهای مهمانی دانشجویان دانشگاه یزد در دانشگاههای دیگر چهار نیمسال می باشد.
3- با درخواست دانشجویانی که مجوز ادامه تحصیل ندارند و یا منع ثبت نام شده اند مخالفت خواهد شد .
4- دانشجو نمی تواند به صورت مستقیم و بدون اینکه قبلا مهمان شده یاشد ، درخواست انتقال دائم بدهد .
5- درخواست هایی که خارج از سامانه مذکور داده شود ، ترتیب اثر داده نخواهد شد .

قابل توجه دانشجویان متقاضی انتقال توأم با تغییر رشته
دانشجویان متقاضی انتقال توأم با تغییر رشته می توانند در فاصله زمانی ۹۸/۲/۱ تا ۹۸/۲/۳۱، با مراجعه به کارشناس اداره آموزش پردیس یا دانشکده خود، جهت بررسی دارا بودن شرایط مطابق با آیین‌نامه آموزشی، درخواست خود را درپردازش 12520 یا منوی زیر در سیستم گلستان دانشگاه یزد ثبت نمایند، تا پس از بررسی در صورت موافقت استاد مشاور، رئیس دانشکده / مدیرگروه ، معاون آموزشی پردیس/دانشکده، درخواست آنها جهت اظهارنظر نهایی به دانشگاه مقصد ارسال گردد.لازم به ذکر است پی گیری مراحل تایید درخواست، باید توسط دانشجو صورت گیرد.

قابل توجه دانشجویان متقاضی تغییر رشته داخلی
دانشجویانی که متقاضی تغییر رشته داخلی هستند در فاصله زمانی ۹۸/۲/۱ تا ۹۸/۲/۳۱، با مراجعه به کارشناس آموزش پردیس / دانشکده ، و جهت بررسی دارا بودن شرایط مطابق با آیین نامه آموزشی، درخواست خود را در قالب فرم مربوطه به کارشناس ارائه نمایند تا بررسی و موافقت رئیس دانشکده/ مدیر گروه مبدأ، درخواست آنها جهت اظهار نظر به گروه مقصد ارسال گردد.
لازم به ذکر است پی گیری مراحل تایید درخواست، باید توسط دانشجو صورت گیرد.

اداره خدمات آموزشی دانشگاه یزد