دسترسی سریع
   بازدید : 1568
تاریخ انتشار : 4 دی1400
از سوی مرکز استعدادهای درخشان دانشگاه یزد
اسامی 40 دانشجوی برگزیده طرح شهراد در سال تحصیلی جاری اعلام شد
اسامی 40 دانشجوی برگزیده طرح شهراد در سال تحصیلی جاری اعلام شد
مرکز استعدادهای درخشان دانشگاه یزد، اسامی 40 نفر از برگزیدگان طرح شهراد سال تحصیلی 1401-1400 این دانشگاه را منتشر کرد.

به گزارش دریافتی از مرکز استعدادهای درخشان دانشگاه یزد، براساس این گزارش، گواهی‌های مربوطه، به همراه راهنما و نحوه استفاده از تسهیلات طرح شهراد برای برگزیدگان از طریق پست الکترونیکی اعلام شده از سوی دانشجویان در سامانه شهراد ارسال خواهد شد.
همچنین برگزیدگان این طرح می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با محمدرضا ابوالفضلی کارشناس این مرکز به شماره31234486 تماس بگیرند.
یادآور می‌شود طرح شهرداد در قالب حمایت از دانشجویان مستعد و برتر دانشگاه یزد از سوی مرکز استعدادهای درخشان این دانشگاه با توجه به افتخارات و فعالیت‌های ممتازی اعم از موفقیت‌های دوران دانش‌آموزی (نظیر المپیادهای دانش‌آموزی، رتبه کنکور سراسری و معدل دیپلم) و دستاوردهای دوران دانشجویی (مانند المپیادهای دانشجویی، رتبه کنکور در آزمون کارشناسی ارشد، کسب رتبه در جشنواره‌های معتبر و سایر فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی) و امتیازدهی این مرکز بر این اساس به آنان، متقاضیان مشمول جوایز و تسهیلات مختلف و متعدد می‌شوند.
اسامی 40 دانشجو برگزیده در مقاطع مختلف کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری این دانشگاه در طرح شهراد سال تحصیلی 1401-1400 همراه با مشخصات پذیرش آنان در این طرح، در پیوست خبر قابل دانلود و مشاهده است.
اسامی دانشجویان برگزیده در طرح شهراد