دسترسی سریع
   بازدید : 442
تاریخ انتشار : 17 دی1399
تجلیل از عضو هیات علمی دانشکده مهندسی برق به عنوان پژوهشگر نمونه پردیس فنی و مهندسی
تجلیل از عضو هیات علمی دانشکده مهندسی برق به عنوان پژوهشگر نمونه پردیس فنی و مهندسی
مراسم تجلیل از پژوهشگران و فناوران برگزیده دانشگاه یزد، چهارشنبه 10دیماه با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در تالار فرهنگ این دانشگاه با حضور دکتر برید لقمانی، رئیس دانشگاه یزد و معاونین پژوهشی و آموزشی و جمعی از پژوهشگران برگزیده دانشگاه، برگزار و همزمان به صورت زنده از طریق فضاهای مجازی پخش شد.
در این مراسم رییس دانشگاه یزد، با بیان اینکه سالی که گذشت برای دانشگاه یزد به‌ویژه در حوزه پژوهش و فناوری، سال پرباری بود، بر تداوم و حفظ برتری‌ها از طریق انتقال تجربات به اعضای هیأت علمی جوانتر دانشگاه و تبادل افکار و همفکری بین اعضای هیأت علمی و نیز توجه به شاخص‌های ارتقای دانشگاه که به تازگی از سوی پایگاه ISC اعلام شده است، تأکید کرد. وی در ادامه سخنان به اهمیت و ضرورت ایجاد پردیس فناوری و صنعتی در دانشگاه‌ها پرداخت و خاطرنشان کرد: پردیس‌های فناوری و صنعتی جزء جدایی ناپذیر دانشگاه است و اگر در این راه قدمی برداشته نشود از دانشگاه‌های روز دنیا عقب مانده‌ایم.

 پیش از سخنان دکتر برید لقمانی،‌ نیز معاون پژوهش و فناوری دانشگاه یزد  به ارائه گزارشی از فعالیت‌ها و اقدامات یکسال گذشته این حوزه پرداخت.دکتر ولی درهمی دراین باره گفت: با توجه به هدف وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و چشم‌اندازی که در درون دانشگاه لحاظ شد، اثربخشی فعالیت‌ها در جامعه و صنعت مورد ملاک قرار گرفت و تلاش شد تا پژوهش‌ها در مرز علم حرکت کند.

در پایان مراسم از دکتر احمد میرزایی عضو هیات علمی دانشکده مهندسی برق به عنوان پژوهشگر نمونه پردیس فنی و مهندسی در سال 1399 با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل بعمل آمد .