دسترسی سریع
  اخبار مرکز [ بایگانی ]
اخبار مرکز ابرکوه-حضور پرشور دانشگاهیان دانشگاه دولتی _مرکز ابرکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن
23 بهمن1402
با حضور مقتدرانه و پرشکوه دانشگاهیان دانشگاه دولتی _ مرکز ابرکوه همراه با دیگر هموطنان در راهپیمایی غرور آفرین و عزت بخش یوم الله ۲۲بهمن ماه، چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی داشته و فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر دادند.  
اخبار مرکز ابرکوه-دیدار با فرماندار محترم شهرستان به مناسبت ایام یوم الله دهه فجر انقلاب اسلامی با فرماندار محترم شهرستان
18 بهمن1402
نشستی صمیمانه به مناسبت ایام یوم الله دهه فجر انقلاب اسلامی با فرماندار محترم شهرستان  
اخبار مرکز ابرکوه-مراسم گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی و تجدید میثاق با آرمان های امام و رهبری
18 بهمن1402
مراسم گرامیداشت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و تجدید میثاق با آرمان های امام و رهبری و ادای احترام به مقام والای شهدای گمنام با حضور ریاست و جمعی از کارکنان دانشگاه در گلزار شهدای شهرستان برگزار شد.. 
اخبار مرکز ابرکوه-بازدید  اساتید گروه معارف اسلامی دانشگاه یزد از دانشگاه مرکز ابرکوه
15 بهمن1402
بازدید تخصصی آموزشی _ فرهنگی مسئولان محترم و اساتید گرامی گروه معارف اسلامی دانشگاه یزد و امام جمعه شهرستان از دانشگاه مرکز ابرکوه  
  رئیس مرکز
  رشته‌های تحصیلی
  • مهندسی صنایع
  • مهندسی عمران
  • مهندسی معماری
  • مهندسی مواد و متالورژی
  معرفی مرکز ابرکوه

مرکز ابرکوه دانشگاه یزد در سال ۱۳۹۰ با زمینی به مساحت ۳۶ هکتار اقدام به ساخت‌وساز و با  مجوز راه‌اندازی شروع به فعالیت نمود. در سال ۱۴۰۱ در مقطع کارشناسی نوبت روزانه در گروه فنی مهندسی، رشته‌های مهندسی معماری، مهندسی عمران، مهندسی مواد و متالوژی و مهندسی صنایع شروع به پذیرش دانشجو نمود و در حال حاضر دانشجویانی از سراسر کشور در این ۴ رشته مشغول به تحصیل هستند.