لینک های ضروری
  اخبار پردیس [ بایگانی ]
خبر-انتصاب نماینده وزارت در هیات نظارت برتشکل های اسلامی دانشگاه یزد
13 خرداد
وزیرعلوم ، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی دکتر بمانعلی دهقان منگابادی را به مدت دوسال به سمت نماینده وزارت در هیات نظارت بر تشکل های اسلامی دانشگاه یزد منصوب کرد. 
اخبار پردیس مهریز-برگزاری نشست علمی توسط انجمن علمی حقوق در پردیس مهریز
27 اسفند
نشست علمی تبیین حقوقی و جرم شناسی موافقت مقام معظم رهبری با عفو گسترده زندانیان به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب در پردیس مهریز برگزار شد. 
اخبار پردیس مهریز-برگزاری نشست هم اندیشی در مورد ارتقا جایگاه و فعالیتهای مرکز تحقیقاتی مدلسازی ریاضی در پردیس مهریز
3 بهمن
در حاشیه برگزاری اولین کنفرانس بین‌المللی پیشرفت‌های اخیر در علوم ریاضی، با توجه به تصویب راه‌اندازی مرکز تحقیقاتی مدلسازی ریاضی از سوی هیات امنای دانشگاه، نشست هم‌اندیشی شورای مشورتی پیرامون راه‌اندازی این مرکز با همکاری دفتر همکاری های علمی و بین المللی درپردیس مهریز دانشگاه یزد برگزار شد.  
اخبار پردیس مهریز-برگزاری جلسه نقد و بررسی و تحلیل  فیلم " لاتاری "
10 دي
جلسه ای در خصوص اکران و تحلیل حقوقی، روانشناختی و جامعه شناختی فیلم " لاتاری" در سالن آمفی تئاتر پردیس مهریز توسط انجمن علمی حقوق با سخنرانی دکتر ایمان رحیمی پور درتاریخ 12 اذر ماه 97 برگزار گردید. 
اخبار پردیس مهریز-برگزاری مراسم شاد روز خلاقیت و نشاط به مناسبت گرامیداشت هفته پژوهش در پردیس مهریز
10 دي
در هفته پژوهش، مراسم شاد با عنوان "روز خلاقیت و نشاط" با برنامه های متنوع و با هدف افزایش شور و انگیزه در دانشجویان ، توسط گروه مهندسی کامپیوتر دانشگاه یزد با حضور جمعی از دانشجویان و اعضای هیئت علمی گروه مهندسی کامپیوتر دانشگاه یزد در روز پنجشنبه 29 آذر 97 در پردیس مهریز برگزار شد. 
اخبار پردیس مهریز-چهارمین اجلاس استانی نماز در پردیس مهریز
10 آذر
در روز پنج شنبه مورخ یکم آذر ماه سال ۱۳۹۷، چهارمین اجلاس استانی نماز تحت عنوان شیوه‌های دعوت به این فریضه الهی توسط ستاد اقامه نماز از استان با همکاری جمع کثیری از ادارات و زیرمجوعه‌های تابعه شهرستان مهریز برگزار گردید. 
خبر-افتتاح نمایشگاه کتاب در پردیس مهریز دانشگاه یزد
5 آبان
نمایشگاه کتاب با یکهزار و 500 عنوان در هفت هزار جلد در موضوع های دانشگاهی، فرهنگی، علمی، اجتماعی، مذهبی و هنری، در پردیس مهریز دانشگاه یزد افتتاح و تا ۱۳ آبان ماه امسال برای بازدید دایر است. 
  رئیس پردیس

بمانعلی دهقان منگابادی
دانشیار
دانشکده الهیات - بخش علوم قرآن و حدیث
 31233391
 badehghan [at] yazd.ac.ir
  رشته‌های تحصیلی
  • کامپیوتر
  • روانشناسی
  • مدیریت بازرگانی
  • حقوق
  • زبان و ادبیات انگلیسی
  • حسابداری
  معرفی پردیس مهریز

به ‌منظور گسترش آموزش عالی و با هدف پاسخگویی به تقاضای داوطلبان و با توجه به توانمندی و تنوع رشته‏‌های موجود در دانشگاه یزد، شورای گسترش آموزش عالی با ایجاد پردیس دانشگاه یزد در محل مهریز، بغدادآباد، خیابان دهم فروردین در چارچوب شیوه‏‌نامه تاسیس پردیس‌های دانشگاهی و دستورالعمل اجرایی آن موافقت قطعی به عمل آورد.
معرفی پردیس مهریز

  اطلاعیه‌های فرهنگی پردیس [ بایگانی ]
پردیس مهریز