دسترسی سریع
  اخبار پردیس [ بایگانی ]
اخبار معاونت دانشجویی-دانشجوی دانشگاه یزد به عنوان دانشجوی نمونه کشوری معرفی شد
20 فروردین1401
محمد بخشیان دانشجوی مقطع کارشناسی دانشگاه یزد در ردیف برگزیدگان مرحله کشوری بیست و نهمین دوره جشنواره دانشجوی نمونه در سال تحصیلی 1400 قرار گرفت. 
اخبار پردیس مهریز-دومین دوره بین‌المللی آموزش ارزیابی اسب کاسپین با مشارکت پردیس مهریز دانشگاه یزد برگزار شد
16 اسفند1400
دومین دوره بین‌المللی آموزش ارزیابی اسب کاسپین با هدف ارتقای سطح دانش تخصصی علاقه‌مندان به حفاظت از آن با مشارکت و همکاری پردیس مهریز دانشگاه یزد، در روز شنبه چهاردهم اسفندماه سالجاری به صورت مجازی برگزار شد. 
اخبار پردیس مهریز-پروژ‌ه‌های خوابگاه دانشجویی دانشگاه یزد افتتاح شد
2 اسفند1400
به مناسبت چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در آستانه میلاد امام علی (ع) روز دوشنبه 25 بهمن‌ماه سال‌جاری با حضور مسئولان کشوری و استانی پروژه‌های خوابگاه خانوادگی دانشجویان دانشگاه یزد و خوابگاه دختران "زلیخا کلانکی" پردیس مهریز این دانشگاه افتتاح شد. 
خبر-نشست مشترک دانشگاه یزد و شهرداری مهریز با هدف حفظ و احیای تفرجگاه طبیعی کوهریگ
16 بهمن1400
در پی درخواست شهرداری و شورای شهر شهرستان مهریز، روز گذشته نشستی با مشارکت اعضای هیات علمی صاحب‌نظر دانشگاه یزد در آسیب‌شناسی تفرجگاه کوهریگ و ارایه راهکارهای کارشناسی برای حفظ و نگهداری از این میراث طبیعی، به میزبانی پردیس مهریز این دانشگاه برگزار شد. 
  رئیس پردیس

علی یزدانی‌راد
استادیار
دانشکده حقوق، علوم سیاسی و تاریخ - بخش تاریخ
 31233572
 yazdani.rad [at] yazd.ac.ir
  رشته‌های تحصیلی
  • مهندسی کامپیوتر
  • روانشناسی
  • مدیریت بازرگانی
  • حقوق
  • زبان و ادبیات انگلیسی
  • حسابداری
  معرفی پردیس مهریز

به ‌منظور گسترش آموزش عالی و با هدف پاسخگویی به تقاضای داوطلبان و با توجه به توانمندی و تنوع رشته‏‌های موجود در دانشگاه یزد، شورای گسترش آموزش عالی با ایجاد پردیس دانشگاه یزد در محل مهریز، بغدادآباد، خیابان دهم فروردین در چارچوب شیوه‏‌نامه تاسیس پردیس‌های دانشگاهی و دستورالعمل اجرایی آن موافقت قطعی به عمل آورد.
معرفی پردیس مهریز

  اطلاعیه‌های فرهنگی پردیس [ بایگانی ]
پردیس مهریز