لینک های ضروری
  دستاوردها [ بایگانی ]
خبر-کسب جایزه علمی دکتر کاظمی آشتیانی بنیاد ملی نخبگان
افتخار آفرینی عضو هیات علمی دانشکده مهندسی نساجی ؛
خبر-دانشجویان دانشگاه یزد با کسب 14 رتبه برتر خوش درخشیدند
در مرحله نهایی بیست وچهارمین المپیاد علمی دانشجویی کشور :
خبر-دکتر حداد
رییس گروه همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه یزد اعلام کرد:
  اخبار [ بایگانی ]
خبر-کسب جایزه علمی دکتر کاظمی آشتیانی بنیاد ملی نخبگان
28 مهر
دکتر مهدی حسن زاده مقدم اباتری، عضو هیات علمی دانشکده مهندسی نساجی دانشگاه یزد، موفق به کسب جایزه علمی دکتر کاظمی آشتیانی بنیاد ملی نخبگان شد.  
خبر-شیوه نامه ساماندهی و نظارت بر عملکرد مؤسسات و دوره های آموزش عالی آزاد تصویب شد
28 مهر
در سومین جلسه کارگروه ویژه نظارت استانی شیوه نامه ساماندهی و نظارت بر عملکرد موسسات و دوره های آموزش عالی آزاد به تصویب نهایی رسید. 
خبر-کارگاه ایده پردازی تا نوآوری در دانشگاه یزد برگزار می شود
28 مهر
دانشگاه یزد و پارک علم و فناوری یزد در نظر دارند کارگاه دو روزه با موضوع ایده پردازی تا نوآوری با محوریت ایده پردازی،مالکیت فکری، ارزش پیشنهادی، تحلیل رقبا،مشتری و کانال های فروش،درآمد و هزینه کرد و ارائه الگوهای موفق برگزار کنند. 
خبر-ایجاد پارک صنعتی راهکار مناسبی برای ارتباط دانشگاه با صنعت و اشتغال‌ دانش‌آموختگان است
28 مهر
نشست مشترک تنی چند از مسئولان و اعضای هیأت عامی دانشکده مهندسی برق و مسؤولان ارشد صنعت برق و خانه صنعت، معدن و تجارت استان یزد با حضور دکتر قاسم برید لقمانی، سرپرست دانشگاه یزد روز چهارشنبه 24مهرماه در محل سالن کنفرانس دانشکده مهندسی برق برگزار شد. 
خبر-بیشترین مهاجران وارد شده به استان یزد، به ترتیب از استانهای فارس، کرمان و اصفهان بودند
28 مهر
در سی و سومین نشست کانون تفکر سلامت اجتماعی دانشگاه یزد که روز پنج‌شنبه 25 مهرماه 1398 با حضور دبیر و سایر اعضای کانون تفکر در پردیس آزادی برگزار شد، جریانهای اخیر مهاجرت در استان یزد مورد بررسی قرار گرفت.  
خبر-بیانیه کانون بسیج اساتید دانشگاه یزد به مناسبت اربعین حسینی
26 مهر
کانون بسیج اساتید دانشگاه یزد به مناسبت اربعین حسینی بیانیه ای صادر کرد . 
خبر-اولین راه اصلاح انسان ، اصلاح تفکر است
25 مهر
سلسله نشست های اخلاق تعلیم و تربیت با سخنرانی دکتر جلیل بهارستان، صبح روز چهارشنبه ۲۴مهرماه با حضور سرپرست دانشگاه یزد و دانشگاهیان در تالار فرهنگ برگزار شد.  
خبر-برپایی غرفه سلامت روان و اکران فیلم در دانشگاه یزد
24 مهر
به همت مرکز بهداشت، درمان و مشاوره دانشگاه یزد با همکاری کانون همیاران سلامت روان، غرفه سلامت روان و اکران فیلم اتاق تاریک در روزهای ٢٢ و ٢٣ مهرماه در صحن دانشجو برگزار شد.  
رویدادها [ بایگانی ]
کارگاه آشنایی با قوانین آموزشی، روش استفاده از سیستم آموزشی گلستان و معرفی مرکز مشاوره دانشگاه ویژه دانشجویان کارشناسی ورودی جدید به مدت چهارروز از شنبه ۱۳مهر تا سه‌شنبه ۱6 مهر در تالار دکتر جلیل شاهی برگزار می‌شود.
به مناسبت روز جهانی گردشگری، یک رویداد علمی با حضور علاقه مندان و صاحب نظران این صنعت، روز چهارشنبه دهم دیماه ۹۸ از ساعت ۱۲ تا ۱۴ در تالار اندیشه واقع در ساختمان مرکزی دانشگاه برگزار خواهد شد.
آیین معارفه دانشجویان جدید دانشگاه یزد در آغاز هر سال تحصیلی با حضور مسؤولان ارشد دانشگاه برگزار می شود. در این مراسم دانشجویان تازه وارد با فضای عمومی دانشگاه و برخی از قوانین و مقررات آشنا می شوند. معرفی تشکل‌های دانشجویی برای فعالیت های فوق برنامه نیز از برنامه های جنبی این رویداد است.
آیین معارفه دانشجویان جدید دانشگاه یزد در آغاز هر سال تحصیلی با حضور مسؤولان ارشد دانشگاه برگزار می شود. در این مراسم دانشجویان تازه وارد با فضای عمومی دانشگاه و برخی از قوانین و مقررات آشنا می شوند. معرفی تشکل‌های دانشجویی برای فعالیت های فوق برنامه نیز از برنامه های جنبی این رویداد است.
در کمیته فرهنگی مدیریت سبز دانشگاه در سال ۹۶ پیشنهادی به تصویب رسید که بر اساس آن سه شنبه های اول هرماه به نام سه شنبه های سبز نامگذاری شد. در این روز دانشگاهیان این دانشگاه به احترام محیط زیست و البته در صورت تمایل، بدون استفاده از خودرو و با پیاده روی به محل کار و تحصیل خود می روند.
پذیرش حضوری (تحویل مدارک) دانشجویان جدید در مقطع کارشناسی صرفا در تاریخ‌های ۳۰ شهریور ماه تا سوم مهرماه ۹۸ به انجام رسیده و شروع کلاس ها بلافاصله بعد از پذیرش است.
پذیرش حضوری (تحویل مدارک) دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی ۱۳۹۸صرفا در روزهای ۲۳ تا ۲۷ شهریور ماه 98 به انجام رسیده و شروع کلاسها نیز از روز شنبه ۳۱ شهریورماه است.
  همایش ها [ بایگانی ]
  افکارسنجی [ بایگانی ]

کدامیک از موارد زیر جهت تسهیل ورود دانش آموختگان به بازار کار ضرورت بیشتری دارد؟
  تازه های نشر   [ بایگانی ]
علی مروتی شریف آبادی-سیدمحمود زنجیرچی- فائزه اسدیا
مهر98
سیدمحسن سعیدی مدنی
مهر98
محمود مرجانی
مهر 1398
محمود مرجانی
مهر 1398
مرتضی بیطرف ثانی، مهدی خجسته کی، ویدا ندافی سیچانی
مهر 1398
حسین خورشیدی، محمدجواد منتظری
مهر 1398
صفحه 1 از 8