دسترسی سریع
مسیر جاری : صفحه اصلی | معاونت‌ها | معاونت اداری و مالی | اطلاع‌رسانی | اخبار
خبر-مثبت‌اندیشی چیزی جز اندیشه و تفکر نیست
عضو هیات علمی گروه زبان و ادبیات فارسی:
عضو هیات علمی گروه زبان و ادبیات فارسی در دوره آموزشی مثبت اندیشی در جمع کارمندان دانشگاه یزد که به همت اداره توسعه منابع انسانی برگزار شد گفت: مثبت‌اندیشی چیزی جز اندیشه و تفکر نیست و برای اندیشیدن راهی به جز مطالعه کردن وجود ندارد.
[16 بهمن1397]   [1604 بازدید]
خبر-نشست مدیران امور اداری و منابع انسانی دانشگاه‌های منطقه شش کشور برگزار شد
به میزبانی دانشگاه یزد؛
نشست مدیران امور اداری و منابع انسانی دانشگاه‌های منطقه شش کشور با حضور معاون اداری و مالی دانشگاه یزد، رئیس مناطق امور اداری و پشتیبانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مدیران امور اداری دانشگاههای این منطقه روز یکشنبه 14 بهمن ماه در دانشگاه یزد برگزار شد.
[15 بهمن1397]   [2124 بازدید]
خبر-استقبال دانشگاهیان دانشگاه یزد از طرح معاینه طبی سازمانی
به همت اداره توسعه منابع انسانی دانشگاه یزد انجام شد؛
به همت اداره توسعه منابع انسانی دانشگاه یزد و به منظور حفظ و ارتقای سلامت منابع انسانی دانشگاه، افزایش بهره‌وری و نشاط سازمانی؛ طرح معاینه طبی سازمانی برای کلیه اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه یزد از دوم دی‌ماه در این دانشگاه آغاز و طی دو مرحله با استقبال خوب دانشگاهیان برگزار شد.
[6 بهمن1397]   [1603 بازدید]
خبر-آغاز اجرای مرحله دوم طرح چکاپ در دانشگاه یزد
از ۱۵ دی‌ماه؛
اداره توسعه منابع انسانی دانشگاه یزد اعلام کرد مرحله دوم طرح چکاپ اعضای هیات علمی و کارمندان دانشگاه از روز شنبه ۱۵ دی‌ماه آغاز می‌شود.
[12 دی1397]   [1955 بازدید]
خبر-آغاز اجرای طرح چکاپ سازمانی دانشگاهیان دانشگاه یزد
به منظور حفظ و ارتقای سلامت منابع انسانی؛
به همت اداره توسعه منابع انسانی دانشگاه یزد و به منظور حفظ و ارتقای سلامت منابع انسانی دانشگاه، افزایش بهره‌وری و نشاط سازمانی؛ طرح چکاپ سازمانی برای کلیه اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه یزد از دوم دی‌ماه در این دانشگاه آغاز شد.
[4 دی1397]   [1627 بازدید]
خبر-بررسی وضعیت مسکن اعضای هیات علمی دانشگاه یزد
با حضور مسئولان مربوطه؛
در نشستی که به همت مجمع صنفی اعضای هیات علمی دانشگاه یزد و با حضور معاون اداری و مالی، اعضای هیات مدیره شرکت تعاونی مسکن پایدار و جمعی از اعضای هیات علمی و نمایندگان شورای مرکزی مجمع صنفی برگزار شد، درخصوص وضعیت مسکن اعضای هیات علمی بحث و گفتگو شد.
[17 آذر1397]   [1716 بازدید]
خبر-تقدیر از عضو روشندل دانشگاه یزد در هفته عصای سفید
در اقدامی فرهنگی؛
به مناسبت هفته عصای سفید معاون اداری و مالی و مدیر امور اداری دانشگاه یزد با حضور در مرکز مخابرات دانشگاه از خدمات محبوبه سالمی بانوی روشندل دانشگاه یزد قدردانی کردند.
[29 مهر1397]   [1612 بازدید]
خبر-همکاری دانشگاه یزد و سازمان پسماند در زمینه تفکیک زباله/ دانشجویان یاری‌گر سازمان پسماند
در راستای کاهش تولید زباله؛
در نشستی که با حضور معاون خدمات شهری و مدیرعامل سازمان پسماند و معاونین اداری-مالی، فرهنگی-اجتماعی و دانشجویی دانشگاه در روز سه‌شنبه 27 شهریورماه 1397 در دانشگاه یزد برگزار شد، زمینه‌های همکاری دانشگاه و سازمان پسماند در زمینه تفکیک زباله مورد بررسی قرار گرفت.
[31 شهریور1397]   [1981 بازدید]
خبر-پیوستگی فرد و سیستم عامل تعالی بخش سازمان
رییس دانشگاه یزد مطرح کرد؛
رییس دانشگاه یزد در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید در نشستی با کارکنان حراست و نیروهای انتظامات این دانشگاه، تعامل فرد و سیستم را عامل تعالی بخش سازمان ها عنوان کرد.
[26 شهریور1397]   [2283 بازدید]
اخبار معاونت اداری و مالی-پرداخت کمک هزینه ایاب و ذهاب به تمامی اعضای غیرهیأت علمی دانشگاه
از ابتدای مهرماه امسال؛
معاون اداری و مالی دانشگاه از پرداخت کمک هزینه ایاب و ذهاب به اعضای غیرهیأت علمی دانشگاه یزد از ابتدای مهرماه امسال خبرداد.
[25 شهریور1397]   [2331 بازدید]