دسترسی سریع
مسیر جاری : صفحه اصلی | معاونت‌ها | معاونت اداری و مالی | اطلاع‌رسانی | اخبار
اخبار معاونت اداری و مالی-بازدید رییس دانشگاه یزد از روند مرمت سراهای دانشجویی برادران
در آستانه آغاز تحصیلی جدید؛
در آستانه آغاز سال جدید تحصیلی رییس دانشگاه یزد به همراه مشاور رییس و مدیر حوزه ریاست، معاون اداری و مالی و جمعی از مسئولین دانشگاه با حضور در سراهای دانشجویی برادران از روند تعمیرات و اقدامات صورت گرفته بازدید کردند.
[23 شهریور1397]   [1907 بازدید]
اخبار معاونت اداری و مالی-جشن بزرگداشت روز کارمند در دانشگاه یزد برگزار شد
شامگاه چهارشنبه ۱۴ شهریورماه؛
شامگاه چهارشنبه ۱۴ شهریورماه با حضور اعضای هیات رییسه و جمعی از کارمندان دانشگاه به اتفاق خانوادهایشان، جشن بزرگداشت روز کارمند در صحن دانشجو دانشگاه یزد برگزار شد.
[15 شهریور1397]   [2803 بازدید]
اخبار معاونت اداری و مالی-خانواده موثرترین نهاد تربیتی در پرورش انسان است
رییس اداره توسعه منابع انسانی دانشگاه یزد:
رییس اداره توسعه منابع انسانی دانشگاه یزد در آستانه روز خانواده و تکریم بازنشستگان گفت: نقش خانواده به عنوان اثرگذارترین نهاد تربیتی در پرورش و تربیت سرمایه‌های انسانی که از بزرگترین پشتوانه‌های توسعه و تعالی هر کشوری به شمار می‌آید، از چنان اهمیتی برخوردار است که سلامت و صلابت هر جامعه‌ای مرهون وجود خانواده‌های سالم، عفیف و با تقوا است.
[14 شهریور1397]   [1828 بازدید]
اخبار معاونت اداری و مالی-ریشه تمام ناهنجاریهای اجتماعی در نحوه عملکرد خانواده است
کارشناس مرکز مشاوره نیروی انتظامی استان:
کارشناس مرکز مشاوره نیروی انتظامی استان یزد در نشستی در جمع کارمندان دانشگاه یزد گفت: ریشه تمام ناهنجاریهای اجتماعی در نحوه عملکرد خانواده است بنابراین هرکدام از اعضای خانواده باید به نقش صحیح و درستی که در زندگی باید داشته باشند واقف و آگاه شوند.
[12 شهریور1397]   [1909 بازدید]
اخبار معاونت اداری و مالی-کارمندان دانشگاه یزد باید برای سایر سازمان‌ها الگو باشند
با تبریک فرارسیدین روز کارمند؛
معاون اداری و مالی دانشگاه به مناسبت فرارسیدن روز کارمند با گرامیداشت این روز و تبریک به کارمندان ساعی و سختکوش دانشگاه گفت: کارمندان دانشگاه به لحاظ شاخص‌های عملکردی و رفتاری با همکاران و ارباب رجوع در سطحی قرار دارند که در مقایسه با بسیاری از سازمان‌های دیگر وضعیت مناسبی دارند که البته باید با بهبود مستمر به جایگاهی برسند که برای سایر دانشگاه‌ها و سازمان‌ها الگو باشند.
[4 شهریور1397]   [1667 بازدید]
اخبار معاونت اداری و مالی-آیین نامه ارتقای کارکنان دانشگاه یزد تشریح شد
با حضور جمعی از کارمندان؛
آیین نامه ارتقای کارکنان دانشگاه یزد با حضور معاون اداری و مالی، مدیر امور اداری و جمعی از کارکنان صبح روز چهارشنبه 10 مرداد تشریح شد.
[13 مرداد1397]   [1402 بازدید]