لینک های ضروری
  دستاوردها [ بایگانی ]
خبر-دانشجویان دانشگاه یزد با کسب 14 رتبه برتر خوش درخشیدند
در مرحله نهایی بیست وچهارمین المپیاد علمی دانشجویی کشور :
خبر-دکتر حداد
رییس گروه همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه یزد اعلام کرد:
خبر-تولید سامانه چتر امن در مرکز آپا دانشگاه یزد
با هدف افزایش امنیت پروتکل DNS انجام شد:
  اخبار [ بایگانی ]
خبر-بیانیه کانون بسیج اساتید دانشگاه یزد به مناسبت اربعین حسینی
26 مهر
کانون بسیج اساتید دانشگاه یزد به مناسبت اربعین حسینی بیانیه ای صادر کرد . 
خبر-اولین راه اصلاح انسان ، اصلاح تفکر است
25 مهر
سلسله نشست های اخلاق تعلیم و تربیت با سخنرانی دکتر جلیل بهارستان، صبح روز چهارشنبه ۲۴مهرماه با حضور سرپرست دانشگاه یزد و دانشگاهیان در تالار فرهنگ برگزار شد.  
خبر-برپایی غرفه سلامت روان و اکران فیلم در دانشگاه یزد
24 مهر
به همت مرکز بهداشت، درمان و مشاوره دانشگاه یزد با همکاری کانون همیاران سلامت روان، غرفه سلامت روان و اکران فیلم اتاق تاریک در روزهای ٢٢ و ٢٣ مهرماه در صحن دانشجو برگزار شد.  
خبر- مشارکت دانشجویان کم بینا و نابینای دانشگاه یزد در برپایی غرفه سلامت روان
24 مهر
مرکز بهداشت، درمان و مشاوره دانشگاه یزد با همکاری کانون همیاران بهداشت به مناسبت روزجهانی عصای سفید ٢٣ مهرماه، اقدام به برپایی غرفه هایی در محل صحن دانشجو کرد.  
خبر-از خدمات دو تن از بازنشستگان دانشگاه یزد تجلیل شد
24 مهر
در نشست هیات رییسه دانشگاه یزد که 23 مهرماه برگزار شد، از خدمات احمدرضا خواجه و هدایت ملکی دو تن از کارمندان بازنشسته دانشگاه تقدیر شد. 
خبر- کارگاه مهارت جرات مندی ویژه دانشجویان خوابگاهی
24 مهر
کارگاه مهارت جرات مندی از ریز برنامه های طرح دانشگاه عاری از دخانیات توسط مرکز بهداشت، درمان و مشاوره با همکاری کانون همیاران سلامت روان و همیاران بهداشت روز دوشنبه مورخ ۲۲ مهر ماه ۱۳۹۸ از ساعت ۲۰:۳۰ الی ۲۲ در خوابگاه خواهران برگزار شد.  
خبر-تیم دانشجویی فناوری اطلاعات دانشگاه یزد سوم شد
24 مهر
سومین دوره مسابقات چالش های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات ICT Challenge 3 مردادماه امسال به میزبانی دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد .  
خبر-در سال تحصیلی جدید 80 دانشجوی بین المللی در دانشگاه یزد پذیرش شده اند
24 مهر
سرپرست دانشجویان بین المللی دانشگاه یزد در گفتگو با روابط عمومی این دانشگاه اظهار داشت : 80 دانشجوی بین المللی در نیمسال اول سال 98-99 در دانشگاه یزد پذیرش شده اند که 2.23 درصد از مجموع دانشجویان ورودی امسال دانشگاه یزد را تشکیل می دهند. 
رویدادها [ بایگانی ]
کارگاه آشنایی با قوانین آموزشی، روش استفاده از سیستم آموزشی گلستان و معرفی مرکز مشاوره دانشگاه ویژه دانشجویان کارشناسی ورودی جدید به مدت چهارروز از شنبه ۱۳مهر تا سه‌شنبه ۱6 مهر در تالار دکتر جلیل شاهی برگزار می‌شود.
به مناسبت روز جهانی گردشگری، یک رویداد علمی با حضور علاقه مندان و صاحب نظران این صنعت، روز چهارشنبه دهم دیماه ۹۸ از ساعت ۱۲ تا ۱۴ در تالار اندیشه واقع در ساختمان مرکزی دانشگاه برگزار خواهد شد.
آیین معارفه دانشجویان جدید دانشگاه یزد در آغاز هر سال تحصیلی با حضور مسؤولان ارشد دانشگاه برگزار می شود. در این مراسم دانشجویان تازه وارد با فضای عمومی دانشگاه و برخی از قوانین و مقررات آشنا می شوند. معرفی تشکل‌های دانشجویی برای فعالیت های فوق برنامه نیز از برنامه های جنبی این رویداد است.
آیین معارفه دانشجویان جدید دانشگاه یزد در آغاز هر سال تحصیلی با حضور مسؤولان ارشد دانشگاه برگزار می شود. در این مراسم دانشجویان تازه وارد با فضای عمومی دانشگاه و برخی از قوانین و مقررات آشنا می شوند. معرفی تشکل‌های دانشجویی برای فعالیت های فوق برنامه نیز از برنامه های جنبی این رویداد است.
در کمیته فرهنگی مدیریت سبز دانشگاه در سال ۹۶ پیشنهادی به تصویب رسید که بر اساس آن سه شنبه های اول هرماه به نام سه شنبه های سبز نامگذاری شد. در این روز دانشگاهیان این دانشگاه به احترام محیط زیست و البته در صورت تمایل، بدون استفاده از خودرو و با پیاده روی به محل کار و تحصیل خود می روند.
پذیرش حضوری (تحویل مدارک) دانشجویان جدید در مقطع کارشناسی صرفا در تاریخ‌های ۳۰ شهریور ماه تا سوم مهرماه ۹۸ به انجام رسیده و شروع کلاس ها بلافاصله بعد از پذیرش است.
پذیرش حضوری (تحویل مدارک) دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی ۱۳۹۸صرفا در روزهای ۲۳ تا ۲۷ شهریور ماه 98 به انجام رسیده و شروع کلاسها نیز از روز شنبه ۳۱ شهریورماه است.
  همایش ها [ بایگانی ]
  افکارسنجی [ بایگانی ]

کدامیک از موارد زیر جهت تسهیل ورود دانش آموختگان به بازار کار ضرورت بیشتری دارد؟
  تازه های نشر   [ بایگانی ]
محمود مرجانی
مهر 1398
محمود مرجانی
مهر 1398
مرتضی بیطرف ثانی، مهدی خجسته کی، ویدا ندافی سیچانی
مهر 1398
حسین خورشیدی، محمدجواد منتظری
مهر 1398
محمدباقر فخرزاد
مهر 1398
صفحه 1 از 8