دسترسی سریع
مسیر جاری : صفحه اصلی | معاونت‌ها | معاونت پژوهش و فناوری | اطلاع‌رسانی | اخبار
خبر-اخذ  اعتبار نامه کمیته اخلاق در پژوهش برای دانشگاه یزد
مدیر امور پژوهشی خبر داد؛
مدیر امور پژوهشی دانشگاه یزد اعلام کرد: پژوهشگران دانشگاه یزد با توجه به نوع پژوهش و تحقیقاتشان نیاز به کد اخلاق داشته و دارند که خوشبختانه از این پس با توجه به اخذ اعتبار نامه کمیته اخلاق برای دانشگاه یزد، این کدها پس از طی مراحل قانونی خود در اختیار آنها قرار داده خواهد شد.
[31 اردیبهشت1398]   [1307 بازدید]
خبر-خبر
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور:
دکتر سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رییس جمهور در نشست روز سه شنبه 24 اردیبهشت با جمعی از دانشگاهیان و فعالان بخش خصوصی از حمایت همه جانبه دولت از فعالیت¬های دانش بنیان با مشارکت بخش خصوصی خبر داد.
[24 اردیبهشت1398]   [1388 بازدید]
خبر-گزارش عملکرد پژوهانه سال 98 دانشگاه یزد/اعطای پژوهانه به ۴۳۸ نفر از اعضای هیات علمی
به گزارش دریافتی از مدیریت امور پژوهشی؛
مطابق سال‌های گذشته فرآیند محاسبه اعتبار پژوهشی سال 98 اعضای هیات علمی با همکاری استادان، معاونت پژوهشی پردیس‌ها و مدیر سیستم گلستان با حوزه امور پژوهشی دانشگاه به انجام رسید. مدیریت امور پژوهشی با ارائه گزارشی به تشریح درصد مشارکت هیات علمی در پژوهانه سال ۹۸، مقایسه درصد مشارکت اعضای هیات علمی در سال‌های ۹۷ و ۹۸ و همچنین مقایسه تعداد فعالیت‌های گروه‌بندی شده در دو سال اخیر پرداخته است.
[18 اردیبهشت1398]   [1566 بازدید]
خبر-نفرات برتر اعضای هیات علمی در پژوهانه سال 1398 معرفی شدند
مدیر امور پژوهشی دانشگاه خبر داد؛
مدیر امور پژوهشی دانشگاه با ارائه گزارشی اسامی نفرات برتر اعضای هیأت علمی از نظر میزان امتیاز نظری و اعتبار پژوهانه نهایی معرفی کرد.
[18 اردیبهشت1398]   [2016 بازدید]
خبر-استفاده از تکنولوژی مجازی‌سازی میزکار در دانشگاه یزد
در راستای کاهش هزینه‌ها و بهبود مدیریت؛
رییس مرکز فناوری اطلاعات و خدمات رایانه‌ای دانشگاه یزد گفت: در راستای کاهش هزینه‌ها و بهبود مدیریت، در جلسه اخیر شورای انفورماتیک دانشگاه یزد طرح "استفاده از تکنولوژی‌های مجازی‌سازی میزکار" مطرح شد و به تصویب اعضا رسید.
[16 اردیبهشت1398]   [1013 بازدید]
خبر-اخذ موافقت اصولی تاسیس مرکز رشد جامع در دانشگاه یزد
ازسوی شورای گسترش و برنامه‌ریزی آموزش عالی؛
مرکز رشد جامع دانشگاه یزد موفق به کسب مجوز موافقت اصولی شورای گسترش و برنامه‌ریزی آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری شد.
[26 فروردین1398]   [877 بازدید]
خبر-نخستین کرسی نظریه پردازی و آزاد اندیشی در دانشگاه یزد برگزار شد
با عنوان «ریاضیات موثر»؛
با همکاری حوزه‌های معاونت پژوهش و فناوری و معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه یزد اولین کرسی آزاد اندیشی دانشگاه یزد با عنوان «ریاضیات موثر» در تالار فرهنگ دانشگاه یزد برگزار شد.
[21 اسفند1397]   [5813 بازدید]
خبر-۲۱امین کنگره همکاری دولت، صنعت و دانشگاه آغاز به کار کرد
با حضور مدیرکل ارتباط با صنعت وزارت علوم تحقیقات و فناوری؛
۲۱امین کنگره همکاری دولت، صنعت و دانشگاه با حضور مدیرکل ارتباطات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و جمعی از مسئولان کشوری، دانشگاهی و استانی روز سه‌شنبه 7 اسفندماه در دانشگاه یزد آغاز به کار کرد.
[8 اسفند1397]   [1258 بازدید]
خبر-سومین نشست مدیران ارتباط با صنعت دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌های کشور در دانشگاه یزد
با هدف ارائه الگوها و تجارب موفق دانشگاه‌ها برگزار شد؛
سومین نشست مدیران ارتباط با صنعت دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌های کشور روز سه‌شنبه ۷ دی‌ماه با هدف ارائه الگوها و تجارب موفق دانشگاه‌ها در توسعه همکاری‌های ارتباط با جامعه و صنعت با حضور مدیر کل دفتر ارتباط با صنعت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در دانشگاه یزد برگزار شد.
[7 اسفند1397]   [1351 بازدید]
خبر-دانشگاه یزد در میان دانشگاه‌های برتر جهان
براساس گزارش سال ۲۰۱۸ نظام «رتبه‌بندی دانشگاه‌ها بر پایه عملکرد علمی»؛
بر اساس گزارش سال ۲۰۱۸ نظام «رتبه‌بندی دانشگاه‌ها بر پایه عملکرد علمی» یا «یورَپ»، دانشگاه یزد با حفظ جایگاه به عنوان دوازدهمین دانشگاه غیر پزشکی ایران در ردیف ۲۵۰۰ دانشگاه برتر جهان قرار گرفت.
[12 دی1397]   [3766 بازدید]