دسترسی سریع
مسیر جاری : صفحه اصلی | معاونت‌ها | معاونت پژوهش و فناوری | اطلاع‌رسانی | اخبار
خبر-بحران آب؛ پیامدی از تغییر اقلیم
در پنلی تخصصی مورد بحث قرار گرفت؛
پنل تخصصی «بحران آب: چالشی جهانی ملی و استانی» با حضور کارشناسان حوزه آب روز چهارشنبه 28 آذرماه در دومین روز از هفته پژوهش برگزار شد. این پنل تخصصی از نظر حاضران، به عنوان پنل برتر هفته پژوهش سال 1397 انتخاب شد.
[13971 دی]   [1163 بازدید]
خبر-تحول در شرایط جامعه در گرو ایجاد و تقویت اکوسیستم نوآوری است
رییس دانشگاه یزد:
دکتر محمدصالح اولیاء رییس دانشگاه یزد در آیین اختتامیه هفته پژوهش و فناوری که با حضور جمعی از مسئولین کشوری، استانی، دانشگاهی، اجرایی محققین و فعالان بخش خصوصی روز پنجشنبه 29 آذرماه برگزار شد، تحول در شرایط جامعه را در گرو ایجاد و تقویت اکوسیستم نوآوری دانست.
[139729 آذر]   [1965 بازدید]
خبر-بررسی چالش های خانواده در استان با حضور کارشناسان حوزه اجتماعی
در دومین روز هفته پژوهش و فناوری؛
پنل تخصصی "چالش های خانواده در استان یزد" باحضور کارشناسان حوزه اجتماعی عصر روز چهارشنبه ۲۸ آذر ماه در دومین روز از هفته پژوهش برگزار شد.
[139729 آذر]   [1607 بازدید]
خبر-بررسی چالش ها و فرصت های هوشمندسازی شهر یزد در اولین پنل هفته پژوهش و فناوری
با حضور مسئولان مربوطه؛
با آغاز هفته پژوهش و فناوری نخستین پنل مرتبط با این هفته با عنوان چالش هاو فرصت های هوشمندسازی شهر یزد روز سه شنبه 27 آذرماه در کارخانه جنوب با حضور مسئولان مربوطه برگزار شد.
[139728 آذر]   [1200 بازدید]
خبر-از پژوهشگران برتر دانشگاه یزد تجلیل شد
در هفته پژوهش و فناوری؛
به مناسبت هفته پژوهش و فناوری روز چهارشنبه ۲۸ آذرماه با حضور جمعی از استادان، پژوهشگران و دانشجویان از پژوهشگران برتر دانشگاه یزد تجلیل شد.
[139728 آذر]   [3299 بازدید]
خبر-افتتاح نمایشگاه فن‌بازار در کارخانه جنوب یزد
به مناسبت هفته پژوهش و فناوری؛
به مناسبت هفته پژوهش و فناوری، نمایشگاه فن‌بازار روز سه‌شنبه ۲۷ آذرماه با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد، سرپرست استانداری، معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استاندار یزد، رییس دانشگاه یزد و جمعی از مسئولان استانی و دانشگاهی در کارخانه جنوب افتتاح شد.
[139727 آذر]   [1163 بازدید]
خبر-دانش‌آموخته‌ دانشگاه یزد رتبه‌ اول جشنواره‌ خوارزمی را کسب کرد
با ارائه‌ طرح «تحلیل استاتیک برنامه‌ها با استفاده از هندسه‌ جبری و نظریه احتمال»؛
در بیستمین دوره‌ جشنواره‌ جوان خوارزمی که روز دوشنبه ۲۶ آذرماه در سالن خوارزمی سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران در تهران و با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد، امیر کفشدار گوهرشادی، دانش‌آموخته‌ رشته‌های علوم کامپیوتر و ریاضی دانشگاه یزد، موفق به کسب رتبه‌ اول پژوهش‌های بنیادی شد.
[139727 آذر]   [2296 بازدید]
خبر-تقدیر از مسئولان اداره کل فنی و حرفه ای استان در دانشگاه یزد
به پاس برگزاری دوره های کارآموزی و کارورزی برای دانشجویان؛
در نشست هم‌اندیشی که با حضور مسئولان دانشگاه یزد و رییس و مدیران مراکز آموزش اداره کل فنی و حرفه‌ای استان برگزار شد، از مسئولان این اداره به پاس برگزاری دوره های کارآموزی و کارورزی برای دانشجویان رشته مهندسی مکانیک در بهار و تابستان 1397 تقدیر شد.
[139713 آذر]   [924 بازدید]
خبر-مهمترین برنامه‌های هفته پژوهش و فناوری استان یزد در سال 1397
۲۵ تا ۲۹ آذرماه؛
رییس دفتر کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه یزد با ارائه گزارشی مهمترین برنامه‌های هفته پژوهش و فناوری استان یزد (۲۵ تا ۲۹ آذرماه) در سال 1397 را تشریح کرد.
[139713 آذر]   [1108 بازدید]
خبر-اخذ رتبه +801 دانشگاه یزد در رتبه بندی موضوعی تایمز
مدیر امور پژوهشی خبر داد؛
دانشگاه یزد در نظام رتبه بندی تایمز در گروه مهندسی و فناوری، علوم فیزیکی و علوم کامپیوتری در ردیف دانشگاه های برتر جهان و در رتبه +801 قرار گرفت.
[139712 آذر]   [3241 بازدید]