دسترسی سریع
مسیر جاری : صفحه اصلی | معاونت‌ها | معاونت پژوهش و فناوری | اطلاع‌رسانی | اخبار
خبر-برگزاری ایده شوی شهروندی ویژه دانش آموزان
به مناسبت بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری:
بنابر مصوبه شورای هماهنگی برنامه های هفته پژوهش، شهرداری یزد و اداره کل آموزش و پرورش در نظر دارند به مناسبت بزرگداشت هفته پژوهش، ایده شوی شهروندی ویژه دانش آموزان مقاطع اول و دوم متوسطه برگزار کنند.
[8 آذر1399]   [222 بازدید]
خبر-بازدید معاون وزیر علوم از دانشگاه یزد
درآستانه هفته پژوهش و فناوری انجام شد:
دکتر غلامحسین رحیمی شعرباف مقدس معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری کشور صبح امروز از مراکز نوآوری و فناوری، آزمایشگاه‌ها و تعدادی از دانشکده های دانشگاه یزد بازدید کرد.
[7 آذر1399]   [866 بازدید]
خبر-برخی از جوایز و امتیازات برگزیدگان جشنواره هفته پژوهش به تصویب رسید
برطبق مصوبات شورای هماهنگی مراسم هفته پژوهش:
سه شنبه، چهارم آذرماه، پنجمین نشست هماهنگی برنامه های هفته پژوهش و فناوری استان مجازی برگزار شد و اختصاص دو امتیاز جدید ویژه برای برگزیدگان جشنواره از مصوبات آن بود.
[5 آذر1399]   [822 بازدید]
خبر-ساخت دستگاه آب شیرین‌کن خورشیدی در دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه یزد
تامین آب شیرین یکی از ضروریات روز استان یزد:
پروژه طراحی و ساخت آب شیرین کن خورشیدی روز سه شنبه بیست وهفتم آبان ماه جاری در دانشگاه یزد با موفقیت آزمایش شد و تیم تحقیقاتی دانشکده مهندسی مکانیک این دانشگاه موفق به تولید آب شیرین با استفاده از انرژی تابشی خورشید شدند.
[28 آبان1399]   [1346 بازدید]
خبر-زنگ آغاز هفته پژوهش، مجازی نواخته می شود
در چهارمین نشست مصوب شد:
در چهارمین نشست مجازی ستاد هماهنگی برنامه‌های هفته پژوهش و فناوری استان، مصوب شد تا همزمان با آغاز هفته پژوهش در تاریخ 15 آذرماه، مراسم به صدا درآمدن زنگ هفته پژوهش با حضور مسئولان استانی به صورت غیر حضوری برگزار شود.
[28 آبان1399]   [370 بازدید]
خبر-نمایشگاه فن ‏بازار استان امسال مجازی برگزار می شود
بنا بر مصوبه شورای هماهنگی برنامه‌های هفته پژوهش و فناوری:
سومین نشست هماهنگی برنامه‌های هفته پژوهش و فناوری استان با محوریت برگزاری مجازی نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری(فن بازار)، صبح روز سه شنبه، 20 آبان ماه به صورت مجازی تشکیل جلسه داد.
[21 آبان1399]   [376 بازدید]
خبر-نشست هماهنگی مسئولان پژوهشی دانشگاه‏‌ها و مراکز پژوهشی استان برگزارشد
با هدف برنامه‌‏ریزی‌ گرامیداشت هفته پژوهش و فناوری:
مفاد آیین‌نامه جشنواره برگزیدگان هفته پژوهش و فناوری استان که در کمیته علمی جشنواره مصوب شده بود، طی جلسه‌‏ای با حضور معاونان و مسئولان پژوهشی دانشگاه‏‌ها و مراکز پژوهشی استان تشریح شد.
[19 آبان1399]   [414 بازدید]
خبر-استفاده از ایده‏های نوآورانه و فضای مجازی تا تنوع سبد جوایز به برگزیدگان جشنواره
در نشست هماهنگی برنامه‌‏های هفته پژوهش عنوان شد:
نشست هماهنگی برنامه‏ های هفته پژوهش و فناوری استان با حضور مسئولان و نمایندگانی از دانشگاه یزد، استانداری، شهرداری یزد، سازمان مدیریت و برنامه‏‌ریزی، پارک علم و فناوری، آموزش و پرورش، صدا و سیما، بنیاد نخبگان و اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یزد به صورت مجازی، صبح روز چهارشنبه 14 آبان ماه برگزار شد.
[15 آبان1399]   [611 بازدید]
خبر-آیین نامه جشنواره برگزیدگان هفته پژوهش و فناوری استان تغییر یافت
باهدف اثربخشی پژوهش در جامعه و صنعت:
در دومین جلسه کمیته علمی جشنواره برگزیدگان هفته پژوهش و فناوری استان، فرم های ارزیابی برگزیدگان جشنواره پژوهش و فناوری سال 1399 مورد بازبینی قرار گرفت تا میزان اثربخشی فعالیت های پژوهشی در ارتباط با جامعه و صنعت به عنوان یکی از معیار های ارزیابی پژوهشگران و فناوران برتر به کار گرفته شود.
[13 آبان1399]   [576 بازدید]
خبر-شورای سیاستگذاری هفته پژوهش استان یزد در سایه کرونا آغاز به کار کرد
هفتم آبان ماه:
نخستین جلسه مشورتی شورای سیاستگذاری ستاد هفته پژوهش و فناوری استان به ریاست استاندار یزد، صبح روز چهارشنبه هفتم آبان ماه با حضور اعضا و با تشریح دستورعمل برگزاری هفته پژوهش و فناوری به صورت ویدیو کنفرانس آغاز به کار کرد.
[7 آبان1399]   [555 بازدید]