دسترسی سریع
مسیر جاری : صفحه اصلی | معاونت‌ها | معاونت پژوهش و فناوری | اطلاع‌رسانی | اخبار
خبر-شرکت راه آهن جمهوری اسلامی و دانشگاه یزد تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند
با هدف بهره‌مندی از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های علمی و فنی طرفین
با هدف بهره‌مندی از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های علمی و فنی طرفین و توسعه همکاری‌های آموزشی، تحقیقاتی و فناورانه و به منظور استمرار و اثربخشی ارتباط سازمان‌یافته بین راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، تفاهم‌نامه همکاری به امضای رییس دانشگاه یزد و مدیرکل مرکز توسعه، آموزش و فناوری شرکت رجا رسید.
[4 مهر]   [1601 بازدید]
خبر-ورود دانشگاه یزد به بازار نشر الکترونیک
با هدف توسعه فعالیت‌های انتشاراتی:
با هدف توسعه فعالیت‌های انتشاراتی دانشگاه در بازار چاپ و نشر الکترونیک، نخستین کتاب‌های الکترونیک دانشگاه یزد در بازار چاپ و نشر دیجیتال عرضه شدند.
[29 شهريور]   [447 بازدید]
خبر-بهره‌وری 57 میلیارد ریالی سازمان الکترونیک در دانشگاه یزد
مدیریت امور فناوری اطلاعات دانشگاه یزد گزارش داد:
مدیریت امور فناوری دانشگاه یزد با ارایه گزارشی نتایج استفاده از سازمان الکترونیک آی کن در دانشگاه را طی 152 ماه گذشته اعلام کرد.
[24 شهريور]   [334 بازدید]
خبر-جلسه معاونان پژوهشی دانشگاه ها و موسسات پژوهشی و فناوری یزد
روز سه شنبه ۱۸ شهریور ۹۹ برگزار شد
جلسه معاونان پژوهشی دانشگاه ها و موسسات پژوهشی و فناوری استان یزد جهت مشورت و تبادل نظر در خصوص سند "طرح تحول همکاری های دانشگاه ها و موسسات پژوهشی و فناوری با جامعه و صنعت" روز سه شنبه ۱۸ شهریورماه ۹۹ در دانشگاه یزد تشکیل شد.
[23 شهريور]   [912 بازدید]
خبر-دو انتصاب و دو ابقا
با صدور ابلاغ‌های جداگانه صورت گرفت:
در هفته اخیر چهار نفر از مسئولان دانشگاه یزد در حوزه‌های پژوهش و فناوری و اداری-مالی منصوب و ابقا شدند.
[12 شهريور]   [1795 بازدید]
خبر-کشتی‌گیر می‌آموزد که به‌تنهایی پاسخگوی عملکرد خود باشد
گفتگو با رییس انجمن کشتی دانشگاه یزد
دکتر ولی درهمی، رییس انجمن کشتی دانشگاه یزد به مناسبت پنجم شهریورماه زادروز جهان‌پهلوان غلامرضا تختی و روز ملی کشتی، در گفتگو با روابط عمومی دانشگاه به بیان تاریخچه‌ این ورزش پهلوانی در کشور و دانشگاه یزد پرداخته و کسب مهارت و شجاعت در رویارویی تن‌ به تن با حریف و به‌تنهایی پاسخگوی عملکرد خود بودن را از جمله مهمترین ویژگی‌ها و دستاوردهای این ورزش عنوان می‌کند.
[5 شهريور]   [1000 بازدید]
خبر-دومین پیش‌رویداد ایده شو شهری برگزار شد
با محوریت حمل و نقل هوشمند و پایدار
اداره نوآوری دانشگاه یزد با همکاری شهرداری یزد دومین مرحله از وبینار پیش رویداد ایده شو شهری با محوریت حمل و نقل هوشمند و پایدار را روز پنجشنبه26 تیرماه جاری در تالار اندیشه دانشگاه یزد برگزار کرد.
[28 تير]   [546 بازدید]
خبر- دومین پیش‌رویداد ایده‌شو 26 تیرماه برگزار می‌شود
معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه یزد خبرداد:
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه یزد با اشاره به برگزاری موفقیت‌آمیز پیش‌رویداد اول ایده‌شو شهری، از برگزاری دومین پیش رویداد آن در روز پنجشنبه 26 تیرماه جاری خبر داد.
[12 تير]   [324 بازدید]
خبر-تحقیقات دانشگاهی باید تقاضامحور شود
رییس گروه کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه یزد
به مناسبت فرارسیدن روز صنعت و معدن به گفتگو با رییس گروه کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه نشستیم. دکتر محسن هادی‌زاده توسعه صنعت و دانشگاه در کشورهای توسعه یافته را بیانگر ارتباط نزدیک و مناسب میان این دو نهاد می‌داند و خاطرنشان می‌کند که در ایران، هیچ‎گاه سازوکارهایی که به برقراری ارتباط میان دانشگاه و صنعت منجر شود، وجود نداشته و ارتباط میان آنها بیشتر نظری بوده است. وی با تأکید بر ضرورت درک نیازهای صنعت و معدن از سوی دانشگاه، معتقد است تحقیقات دانشگاهی در این حوزه‌ها باید به سمت تقاضامحوری سوق ‌داده شود.
[9 تير]   [568 بازدید]
خبر-نخستین رویداد ایده شو  مجازی  در دانشگاه یزد برگزار می شود
رئیس اداره نوآوری دانشگاه اعلام کرد:
اولین رویداد ایده شو دانشگاه یزد با همکاری و حمایت شهرداری یزد، به منظور کمک به حلّ نیازهای فناورانه شهرداری از سوی اعضای هیأت علمی، شرکت های فناور و با همراهی استارتاپ های دانشجویی با محوریت حمل و نقل هوشمند و پایدار، به صورت وبینار برگزار می شود.
[13 خرداد]   [734 بازدید]