دسترسی سریع
خبر-تربیت بدنی
با حضور 486 نفر داوطلب
آزمون عملی رشته علوم ورزشی (شیوه پذیرش با آزمون) و و رشته آموزش تربیت بدنی پردیس های دانشگاه فرهنگیان، بخش خواهران و برادران همزمان با سایر دانشگاه های منتخب کشور در ساعت 7 صبح روزهای پنج شنبه و جمعه مورخ ۲۹و۳۰ تیرماه امسال در دانشگاه یزد برگزار شد.
[6 مرداد1401]   [473 بازدید]
خبر-کلیه بخش‌های اداری و آموزشی دانشگاه یزد از یکم تا نوزدهم مردادماه امسال تعطیل است
بر اساس مصوبه هیأت رییسه
هیأت رییسه دانشگاه یزد در نشست اخیر خود با تعطیلی کامل تمامی بخش‌های اداری و آموزشی این دانشگاه از اول تا نوزدهم مردادماه موافقت کرد.
[24 تیر1401]   [1870 بازدید]
خبر-رییس دانشگاه یزد درگذشت کارمند بازنشسته و یکی از دانشجویان این دانشگاه را تسلیت گفت
با صدور پیام های جداگانه
رییس دانشگاه یزد با صدور پیام های جداگانه درگذشت مرحومه مغفوره زهرا تشیّعی کارمند بازنشسته این دانشگاه و فقدان مرحومه مغفوره فاطمه عسکری کهدویی دانشجوی ورودی 1399 مقطع کارشناسی رشته علم اطلاعات و دانش شناسی که به همراه اعضای خانواده اش در یک سانحه دلخراش رانندگی به رحمت ایزدی پیوستند را به بازماندگان ایشان تسلیت گفت.
[21 تیر1401]   [994 بازدید]
خبر-دکتر کلانتری
پیام رییس دانشگاه یزد:
در پی انتخاب یک استاد و یک دانشجوی دانشگاه یزد به عنوان استاد و دانشجوی نمونه کشوری در بیست و نهمین آیین معرفی و تجلیل از استادان و دانشجویان نمونه کشور که 13 تیرماه امسال با حضور رییس جمهور کشورمان در تهران برگزار شد، رییس دانشگاه یزد با صدور پیامی این موفقیت را به جامعه علمی این دانشگاه تبریک گفت.
[15 تیر1401]   [575 بازدید]
خبر-سوت قطار کرسی های علمی ترویجی دانشگاه یزد به صدا در آمد
با برگزاری کمیته دستگاهی کرسی های علمی
با برگزاری نشست کمیته دستگاهی کرسی های علمی دانشگاه یزد و تایید فرمهای طرح نامه کرسی های ترویجی «عرضه و نقد دیدگاه علمی» و «مناظره علمی» زیرساخت برگزاری کرسی های ترویجی در دانشگاه یزد تکمیل شد.
[14 تیر1401]   [703 بازدید]
خبر-شرکت دیباچه
با هدف بازاریابی، تولید محتوا و تربیت نیروی متخصص
چندتن از دانش‌آموختگان دختر دانشگاه یزد با حمایت پردیس فناوری و صنعتی و با هدف بازاریابی، تولید محتوا و تربیت نیروی متخصص در این زمینه، اقدام به تأسیس یک شرکت بازاریابی حرفه ای کردند.
[13 تیر1401]   [774 بازدید]
خبر-شورای دانشگاه
در دویست و چهل و هشتمین نشست
اعضای شورای دانشگاه یزد در دویست و چهل و هشتمین نشست خود که در تالار اندیشه این دانشگاه برگزارشد، با راه اندازی رشته و گرایش های فیزیولوژی ورزشی و تندرستی و برنامه ریزی محیط زیست موافقت کردند.
[12 تیر1401]   [1877 بازدید]
خبر-دکتر دلشاد
با صدور حکمی از سوی رییس شورا
رییس شورای اسلامی شهر یزد با صدور حکمی، دکتر علی دلشاد، عضو هیأت علمی و رییس بخش جهانگردی دانشگاه یزد را به عنوان مشاور کمیسیون گردشگری، میراث فرهنگی و روابط بین الملل تعیین کرد.
[2 تیر1401]   [619 بازدید]
خبر-امتحانات
بعد از دو سال وقفه
ساختمان غدیر دانشگاه یزد پس از دو سال تعطیلی ناشی از بحران کرونا، از ساعت 8 صبح روز چهارشنبه اول تیرماه همزمان با برگزاری امتحانات فارسی عمومی در 17 گروه درسی بار یگر میزبان بالغ بر 750 نفر از دانشجویان این دانشگاه شد.
[1 تیر1401]   [906 بازدید]
خبر-استاد نمونه
در سالروز شهادت استاد شهید دکتر مصطفی چمران
مراسم بزرگداشت مقام استاد و قدردانی از 10 نفر استاد نمونه دانشگاه یزد صبح امروز سه شنبه 31 خردادماه مصادف با سالروز شهادت استاد شهید دکتر مصطفی چمران و روز بسیج اساتید، در تالار فرهنگ دانشگاه یزد برگزار شد.
[31 خرداد1401]   [2508 بازدید]